Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértenétek a többnejűségge...

Egyetértenétek a többnejűséggel és többférjűséggel?

Figyelt kérdés
Szóval mi lenne a véleményetek arról hogyha Magyarországon megszavaznának egyszerre két törvényt, ami engedélyezné a többférjűséget, valamint a többnejűséget. Lennének természetesen mondjuk rá vonatkozó szabályok, ami például házastársak közti anyagi megélhetési viszonyokat illetné, stb.
2010. okt. 11. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ez nem az európai kultúrára lett szabva. ahol ez engedélyezett ot sem azért, mert annyira jó nekik, hanem a nő tulajdon, a férfi azt tesz, amit akar. inkább visszaélnének vele, mint hogy haszna legyen.
2010. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
elszörnyülködnék hogyaz érzelmeknek már ennyi tér sem jut.
2010. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha az az egy férj is sok...
2010. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy ez mennyire működő dolog , egy biztos az a fél járna jól aki egyedüli férfi illetve egyedüli nő lenne a kapcsolatban. de szerintem inkább csak a többnejűség működne, mert a férfiak nem igazán viselnék el ha egy másik pasi is bent lenne a kapcsoltban.

de pl ha egy férfinak 2 felesége lenne akkor valószínű azok versengenének a kegyeiért szóval arany élete lenne.

de amúgy nem rámogatnám a dolgot.

2010. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mások csinálják, ahhoz nekem semmi közöm, maximum érdekesnek tartanám, de nekem nem jönne be a dolog. Mármint ha ilyen létezne, akkor nem szeretnék több férjet, mint ahogy azt sem, hogy a férjemnek legyen több felesége. Nem vagyok amúgy az a veszettül féltékeny típus, de azért ez már durván több lenne, mint amennyit el tudnék, vagy el akarnék viselni.
2010. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Annyi biztos, hogy kellene valami változtatás, mert most már igen nagy az összevisszaság ezen a téren. Legjobb lenne az egész házasságosdit eltörölni. A gyerek az anyáé, az apa akkor láthatja, ha jól viseli magát, és ha a nő megengedi.
2010. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
a férfiaknak jo lenne,mert akkor ha félre dug nem szeretőnek hivnák,hanem második feleségnek.
2010. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
kedves utolso akor az anya meg akkor lát pénzt az apátol mikor jol viselkedik:)
2010. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én azt a pasit is sajnálnám, aki két háborúzó és féltékeny feleséggel kell boldoguljon és két "hárpia" anyóssal... az éremnek mindig két oldala van... lehet h lenne szexuálisan előnye egy ffi számára, de hogy sok hátránya is, az tuti. Arról nem is beszélve, hogy annyi pénzt keresni, hogy 2 nő igényét kielégítse (ruha, cipő, stb)... két nőtípus van, aki ezt elviselné: 1) nulla önérzettel bíró, kiszolgáltatott (no ők ritkán keresnek jól) 2) a csapodár férfifaló, ő lehet h jól keres... de meg lehet benne bízni? :)
2010. okt. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a többnejűség egyik alapfeltétele, hogy a férfi annyi házat tudjon megépíteni, ahány felesége van, és azokat minden igényt kielégítően el kell tudni tartania.

itt melyik férfi tudja mindezt nem hitelből megteremteni mondjuk 3 feleségnek?.........még egynek sem.

2010. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!