Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy èrzem a családom akarja...

Úgy èrzem a családom akarja irányítani az èletem?

Figyelt kérdés
Lassan úgy èrzem hogy levegőt sem kapok . Állandóan kapom a megjegyzeseket hogy alig vagyok a családommal .Hètköznap dolgozom hétvégèn van saját szabadidőm amikor azt tudok tenni amit szeretnèk .Álltalában baratnőmmel találkozok . Vagy pèldául most kibèlültem a baratommal ès vele szeretnèk lenni .De az apám nem díjazza èppen ezert nem is tudja .Mert akkor elzavarna otthonról . Mikor először ossze jöttem a baratimmal akkor is bajuk volt hogy nem töltottem elèg időt itthon .Szamukra az az ideális ha mindig azt.csimalom amit ők szeretnènek. Mert eddig így is volt de mar ez nekem sok .Nem tudom normalisan erzem e hogy ez mar nem eszseges amit ők csinalnak velem ?
2023. jún. 7. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Hajtogatták sé visszaköltöztél? Sosem lesz így önálló életed.
2023. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Mért költöztél vissza? Kötelező az elköltözés! Ne hagyd magad leuralni!
2023. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%

Amíg gyerekként viselkedsz gyerek státuszban is maradsz.



Nem csak a gyereknek a szülőnek is meg kell tanulnia leválni.

2023. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 és ő is a nőjére meg q barataira ertette...
2023. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Költözz el. Mind szép és jó...aztán 30 évesen kapja a leszolást, hogy albérletet fizetve nincs önerő lakásra.
2023. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!