Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy èrzem a családom akarja...

Úgy èrzem a családom akarja irányítani az èletem?

Figyelt kérdés
Lassan úgy èrzem hogy levegőt sem kapok . Állandóan kapom a megjegyzeseket hogy alig vagyok a családommal .Hètköznap dolgozom hétvégèn van saját szabadidőm amikor azt tudok tenni amit szeretnèk .Álltalában baratnőmmel találkozok . Vagy pèldául most kibèlültem a baratommal ès vele szeretnèk lenni .De az apám nem díjazza èppen ezert nem is tudja .Mert akkor elzavarna otthonról . Mikor először ossze jöttem a baratimmal akkor is bajuk volt hogy nem töltottem elèg időt itthon .Szamukra az az ideális ha mindig azt.csimalom amit ők szeretnènek. Mert eddig így is volt de mar ez nekem sok .Nem tudom normalisan erzem e hogy ez mar nem eszseges amit ők csinalnak velem ?
2023. jún. 7. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
23 èves vagyok
2023. jún. 7. 13:34
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell 23 évesen a szülőkkel élni.
2023. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Költözz el, máskülönben nem lesz változás.
2023. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam már elköltözve ès akkor is ezt hajtották hogy elhanyagolom őket
2023. jún. 7. 13:42
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Költözz el!

Mit vár el apuka, 23 évesen nézd velük egész hétvégén a Dallast?

2023. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
De ha nem élsz velük, akkor hiába mondják, nem hallod...;)
2023. jún. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
1%

Mond apádnak akkor adjon valami munkát,. hogy kevesebbet kelljen dolgozni járnod, és több időd maradjon a családra, meg a barátaidra!


Miért nem csináltok egy családi vállalkozást?


Úgyis abban van a jövő, kormányok, multik, rendeletek jönnek mennek a közszféra meg nem fizet!

2023. jún. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

Vin Diesel is megmondta a halálos iramban!

Első a Család! (komolyan, nem trollkodásból).


Ugyanaz az elnyomott gyarmati nép (latinok), mint itt a magyarok, csak a világ másik felén.

2023. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2023. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Természetes, hogy ahogy telnek az évek az ember élete is megváltozik. Igények megváltoznak. Ezt a szülőknek is tudniuk kéne és nem egeszséges ha ezt a természetes folyamatot akadályozzák. Egyrészt értelmetlen, másrészt ha jó szülők akarnak lenni inkább segíthetnének az önálló életben helyt állni.
2023. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!