Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélye rá hogy megkapja a...

Van esélye rá hogy megkapja a gyerekemet?

Figyelt kérdés

Hatalmas nagy veszekedést követően elköltöztünk anyóséktól albérletbe!8 hónapot laktunk ott de már nem lehetett bírni ami ott volt!Mi tartottuk el őket és az adósságukat is mi fizettük!Mindezek után én nem szeretnék többet oda menni és a gyerekemet sem engedem!Ő most gyámügyre szeretne menni hogy 2 hetente láthatást kapjon a gyerekre! kérdésem igazából az lenne hogy megkapná e úgy hogy jövedelmük nincs,csak amit össze maszekolnak az kb.havi 10-20ezer ft ha van mit!Tele vannak adóssággal és nemsokára árverezésre kerül a házuk!50000ft vízhátralékuk van!

Megesküdött mikor eljöttünk hogy nem nyugszik amíg el nem veszi tőlem a gyerekemet!Nekünk van jövedelmünk,bár én még decemberig gyeden vagyok a lányommal utána megyek vissza dolgozni,párom elég jól keres!


2010. okt. 11. 10:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi okod aggódni, nem fogják elvenni tőletek a gyereket.
2010. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszülői láthatás nem azt jelenti, hogy ők fogják nevelni a gyereket.
2010. okt. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

igen nem azt jelenti!!

De ha ismernéd a nagymamát .....

2010. okt. 11. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!