Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most abbahagyhatom a sulit,...

Most abbahagyhatom a sulit, elmehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Ügye úgy van, hogy 18év a korhatár, eddig mindenkinek tanulni kell. Én szeptemberben múltam el 18, szóval amikor elkezdtem a sulit 17 voltam.(egyébként végzős vagyok) Most abbahagyhatom a sulit, elmehetek dolgozni? El akarok itthonról költözni, nem akarok már itt élni. :S
2010. okt. 10. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne tedd...
2010. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Így elveszted a diákigazolványt, családi pótlékot, tb-t

ez együtt majd 30000 ft, ha tovább tanulsz 21 éves korodig kapod a családit, a tb-t, diákot utána is.

Ha tanulsz és felvesznek valahová költözhetsz kolliba ami megintcsak olcsobb megoldás egy albérletnél.

2010. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba a sulit, most azt érzed hogy mennél, másfelé, dolgoznál stb hogy saját életed legyen és sorolhatnám... tudom éreztem már én is ilyet...


Én most végzős hegesztő mérnök vagyok, higgy nekem megéri pedig én is már 25. évemhez közelítek, és még nem sok mindent dolgoztam... de volt albi társam végzett és itt Miskolcon dolgozik, alig 1 éve és a pofám leszakad, mert annyi pénzt keres... és nem az isten lábát fogta meg a munkájával, egy snassz céget talált kemény 1 hétig volt álláskereső. Halkan mondom a nettó fizuja: 583 nettó+ egyéb juttatások, autó,laptop, telefon, sorolhatnám... alig 4 hónap alatt új autóval furikázott.


Tanulj hogy előrébb juss...

2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Határtalan butaság lenne pár hónappal érettségi előtt otthagyni a sulit, akármennyire is utálsz otthon lenni. Én se akartam, na puff, de a 8 általánossal kitörölhettem volna a hátsóm.
2010. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Végzettség nélkül akarsz élni? nem bírsz ki már pár hónapot. Gondolj a jövődre és szedd össze magad.
2010. okt. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!