Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egy ilyen...

Miért nem képesek egy ilyen egyszerű dolgot megérteni?

Figyelt kérdés
Ugye időnként meg kell látogatni apámmal anyámat és a nagyszüleimet, de sajna most az irritáló élettársát is elrángatta apám. Nem képesek felfogni hogy a nonstop csipogás és órákon keresztüli emberi társsaság kikészít! Én nem bírom hosszútávon elviselni az embereket, pláne nem a családom. Már fel emeltem a hangom mikor nagyanyám ezredjére kérdezte meg hogy eszem e valamit. Szerencsére most az éjszakát egyedül tölthetem. Nem értem minek kellett 4 napra jönni. Nem elég hogy nonstop dolgozom és nincs egy szabad hétvégém hogy játszak és kikapcsoljak még ez is.. Szerencsére hamarosan eltakarodnak és nem kell hallgatnom a csipogást. Jóval szívesebben kockulnék otthon mintsem a családommal törődjek, de hisztit sem akarok.
2023. máj. 19. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Most a vinnyogásból amit levágtál: mi is a nyűgöd?
2023. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Apáddal és az ÉLETTÁRSÁVAL látogatjátok ANYÁDAT????
2023. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg te vagy az egyetlen introvertált ember a családban, a többiek extrovertáltak. Ez okozhatja a konfliktusokat.
2023. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2.Nem találkoznak
2023. máj. 19. 19:59
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, azért akadtam ki mert fáradt vagyok és sok volt a mai, és jó ideje nincs egy szabad hétvégém hogy jól érezzem magam.
2023. máj. 19. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor úgy teszel mintha felnőtt lennél, közlöd a többiekkel hogy nem alkalmas, és hiszti helyett NEM családozol. Ebben mi az az egetverő nagy probléma?
2023. máj. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

#6

Az, hogy akkor nem tudna min hisztizni a gyakorin.

2023. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez van, ha az ember felnőtt létére gyerek státuszban csücsül..

Bro növessz tököt... 🙄

2023. máj. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha valóban felnőtt vagy akkor a viselkedésed kéne ehhez igazítanod.
2023. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Ugye időnként meg kell látogatni apámmal anyámat és a nagyszüleimet - nem kell meglátogatni :D Nem 4 éves vagy, bár felnőni sem sikerült.
2023. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!