Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Szomorú vagy?...

Boldog vagy? Szomorú vagy? Mitől? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:01
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

Mások szerint nem szeret a legjobb barátnőm és csak kihasznál...

Aki tetszik nekem annak a legjobb barátnőm tetszik...

Csúnya vagyok fel sem érhetek odáig..

2010. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg vágyodom a (volt) párom után de rossz döntéseim miatt nem lehetünk együtt többé.

Hálás vagyok azért amit eddig kaptam a Jóistentől rossz ember révén.

Nagyon boldog lennék ha a (volt) páromat boldognak láthatnám vki vagy vmi révén és hogy ő ugy tudjon szeretni egy másikat mint engem vagy sokkal jobban.

2010. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Én most boldog... Megint Azzal a sráccal jöttem haza :D És mondott pár kedves szót..és megint beszélgettünk tök sokat :D :D

Jááájj :D :P

2010. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Mse:


Én addig ameddig Angliában éltem boldog voltam. De tavaly szeptember 21.-én haza költöztünk a párommal. Azóta sok minden változott... Nem szeretek ebben az országban élni! De van egy lelkileg terrorban tartó anyum (akit mellesleg a félreértés elkerülése végett NAGYON SZERETEK) akitól nem tudunk visszamenni. Ezt az előzi meg h nekem 3 éve elválltak a szüleim és akkoriban egyetemre jártam amit apum finanszírozott...:( De aztán elválltak, apa erre ment, anya meg arra és ott maradtam egy fizetős egyetemen részmunkaidős melóval ami semmire sem volt elég... ekkor döntöttem el h elmegyek angliába szerencsét próbálni, mert bátraké a szeremcse... életem legszebb 3 éve volt! Imádtam az első naptól fogva. Megtaláltam azt a srácot akivel minden tök jó volt. Fele annyit sem idegeskedtem mint itthon. Aztán anyum egy régi családi balhé miatt kórházba került és a hugom egyedül maradt... aztán szakma tanulás céljából hazajöttünk és feje tetejére állt a világ velem meg a párommal. Az elmúlt 10 hónap életem legrosszabb időszaka volt... utalom a munkámat, a főnökömet majdnem elveszettem a páromat :(( ő 6 hónapig nem talált itthon melót!!!), az anyukám a folytonos depijével meg munka mániájábal a sírba kerget, a nevelő apukámat rosszindulatú rákkal műtötték és most a halál szélén áll :((((, az apukámat totál nem érdekli h mi van velem... mondhatni nem is keres. Mióta elválltak a szüleim a családom többi tagja ( papa, keresztszülők nem is keresnek minket)... a mamám belehalt a szüleim vállásának fájdalmába (ja a mama nagyon vallásos volt!!!)... most suliba járok háztartást vezetek, van egy szar munkahelyem egy annál is rosszabb főnökkel aki kihasznál és agyon dolgoztat napi 4 órára vagyok bejeletve de 8nál is többet dolgozom!

DE legalább 1 jó dolog történt velem! Megkaptam az életem első himalájai perzsa cicáját! kb 10 éves álmom volt. A világ legtüneményesebb teremtménye aki az elmúlt időszak fájdalmaiért kárpótol!


Összeségében: nem mondhatom h boldogtalan vagyok de azt sem hogy boldog! Vágyom vissza Angliába és céljaim között szerepel h a sarkamra állok és visszamegyek!

Köszönöm h elmondhattam a bánatomat és boldogságomat...:)

2010. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Szomorú vagyok, mert nagyon vágyom arra, hogy egy bizonyos személy szeressen, de nem szeret, és nem is fog soha. Ez már csak azért is kellemetlen, mert egy ideig elég félreérthető volt a kommunikáció kettőnk között, és én máshogy értelmeztem a dolgokat, pontosabban talán inkább másként akartam értelmezni, de mint kiderült, nem egészen arra irányult ez, amit én vártam.
2010. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Nos én szomorú vagyok, mert másfél hónapja javítják az autóm, azon kívűl 23 évesen még mindig nincs kapcsolatom, és az ország legszarabb részén lakok.

Boldog vagyok, mert elvileg a héten kész lesz az autóm, jövőre pedig lelépek.

2010. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok mert van egy féléves kisfiam,és csodálatos volt maga a terhesség,a férjemet imádom és ő is engem DE szomorú mert anyagi gondjaink vannak önhibánkon kívűl...!
2010. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Én boldogtalan vagyok, és magányos, ez nem az Én évem. Elhagyott a vőlegényem az év elején, elvesztettem a munkahelyem, és még nincs másik, ahogy párom se.

De van két okos értelmes gyermekem az első házasságomból, és ez örömmel tölt el. Akkor most álljunk neki ugy, hogy jövőre mindegyikünknek jobb lesz!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!