Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Szomorú vagy?...

Boldog vagy? Szomorú vagy? Mitől? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:01
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

Szia!


Tetszik, tetszik, csak ő "híres", én pedig egy átlagos lány vagyok... Múltkor pedig idő előtt hagytam ott, mert féltem, hogy mi lesz, ha történik valami. És az a szörnyű, hogy nem 16 éves vagyok, hogy ilyeneket csináljak :]

2010. okt. 14. 20:49
 42/58 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Nem hiszem,hogy átlagosnak tartana téged!Gondolom ő népszerű lehet,de biztos,hogy észrevett és szerintem te is tetszel neki:) Beszélgess vele sokat,legyél a közelében,ismerjétek meg egymást.Ha úgy érzed,hogy ő is érez valamit irántad,akkor vágj bele!Drukkolok neked!Üdv.Viki.
2010. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim válasza:
100%
Szomorú vagyok, mert valaki olyan után vágyódom (valós személy), aki soha nem lehet az enyém. Ha összejönnék vele, sem tudhatná meg senki. Ráadásul ritka rossz ember és fogalmam sincs, hogyan felejthetném el :'(
2010. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Viki! Örülök,hogy minden rendben van. További jó egészséget nektek! Timi
2010. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

boldog vagyok:

1. egy számomra tökéletes Párom van, akit nagyon szeretek, és ő az igazi:)

2. hétvégén rengeteg régi ismerőssel találkoztam. az egyiket sikerült a lelki stresszén átsegítenem..

3. éppen franciát tanulok^^

2010. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia Timi!Köszönöm szépen:)
2010. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Ma csodálatos dolgot tapasztaltam, úgyhogy boldog vagyok:)


Az osztályunkban az enyém lett a legjobb fogalmazás - ez nálunk nagyon számít a szak miatt -, és általában az enyém az egyetlen, amin nem javít a tanár. Felszoktuk olvasni és javítgatni egymás írásait, és ma mindenki gratulált, hogy milyen ügyes vagyok, és még meg is tapsoltak.


Engem ebben az tesz boldoggá, hogy ilyen jók tudnak lenni az emberek. Mert fiatalok, irigykedhetnének éppenséggel, beleköthettek volna csak azért is, mondhattak volna rá rosszat - de nem, ez még csak meg se igen fordult a fejükben. És annyira, annyira szép dolognak tartom, hogy z osztálytársaim ilyen kedves és jószívű emberek, hogy képesek együtt örülni másokkal :) Minden tiszteletem a övék, mert sajnos kevés ilyen közösséggel találkoztam eddig.

2010. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú vagyok.

Szerelmi, családi meg munkelyi gondok miatt is :(

Nagyon rosszul vagyok.

2010. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése végülis.

Mondhatnám,h nagyon szomorú vagyok,mert elvesztettem életem szerelmét és most olyan mintha félember lennék:(

De ha úgy nézzük a dolgokat,így kellett lennie és ha tényleg Ő az,akkor úgyis megtaláljuk egymást utunk során újra:)

Viszont hálás vagyok,h megtapasztalhattam ezt a csodás élményt,h valaki ennyire a részem legyen.

Végülis boldog vagyok,mert van családom és rengeteg barátom és hál' Istennek senki sem nagy beteg ,szóval ha optimistán nézzük akkor így:)

És remélem nemsokára nem leszek olyan magányos:(

2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
100%
Időnként elfog egy olyan érzés, hogy mi lett volna, ha nem ahhoz a férfihez megyek hozzá, aki a férjem. Hogy lehet, hogy egész máshogy alakul az életem. Lehet, hogy most boldogabb lennék.
2010. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!