Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldog vagy? Szomorú vagy?...

Boldog vagy? Szomorú vagy? Mitől? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:01
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%

olyan semleges.

boldog vagyok,mert két napja van egy gyönyörű kiscicánk,párommal nagyon imádjuk őt,és nagyon jó cica(csak sajnos most náthás szegény).páromat is szeretem,jó vele élni.

szomorú vagyok,mert mindig eszembe jut,hogy mi volt a múltban,nem tudom kitörölni. és azért is,mert bizonytalan vagyok önmagammal szemben,nem tudok lazítani,görcsös vagyok.illetve nem nagyon vannak barátaim.inkább csak haverok.

17L

2010. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%
Annak örülök, hogy nagyon úgy néz ki, lesz munkám. Holnap megyek a 3. oktatásra, azt mondták, hogy már élesben is fogunk "dolgozni". Viszont félek hogy mi van, ha rossz helyre kattintok, vagy elfelejtek v.mi nagyon fontosat az adatrögzítésnél? Rögzítik a begépelt és az elhangzott dolgokat is, és nem akarom magam elkaszálni!
2010. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Boldog vagyok,mert van egy tündéri 3 éves kisfiam,az apukáját nagyon szeretem és 6 hetes a tesó a pocakomban:)Szomorú vagyok,mert sajnos találtak egy nagy cisztát nálam(már régebben műtöttek cisztára)és nagyon félek,hogy a baba veszélyben van:( Üdv.Viki.És te,kedves kérdező?Hogy érzed magad?
2010. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Viki! Minap olvastam a válaszod egy kérdésre. Nagyon szorítok nektek és nyugi,nem lesz semmi baj! :) Üdv.Timi
2010. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 Victory82 ***** válasza:
100%
Köszi szépen Timi!Nagyon aranyos vagy:) Üdv.
2010. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
boldog vagyok, mert akit szeretek viszontszeret, de szomorú is vagyok, mert most épp nincs velem.
2010. okt. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú vagyok,mert a párom elment Németországba dolgozni és majd csak karácsonyra jön.
2010. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:

Viki, őszintén remélem, hogy minden rendben lesz veled, és a babával! Jó egészséget kívánok Nektek! :]


Én most olyan semmilyen vagyok. Tetszik egy fiú, de nagyon félek a visszautasítástól.

2010. okt. 12. 20:13
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú vagyok, mert még kerek egy hétig nem láthatom Életem Szerelmét:(

Úgy számolom vissza a napokat mint egy gyerek.

24 N

2010. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 Victory82 ***** válasza:
100%
Szia!Ha tetszik a fiú,szerintem egy próbát megér:)Veszíteni nem fogsz semmit szerintem,bátraké a szerencse!A babával szerencsére minden rendben van,1 cm és jó erősen ver a szíve:D A cisztám is kisebb lett szerencsére,már csak 4.9 cm.Most egy kicsit megkönnyebültem!Majd írj,hogy beszéltél-e a fiúval,jó?Csak bátran!Üdv.Viki.
2010. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!