Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok ebben jelen?

Mennyire vagytok ebben jelen?

Figyelt kérdés
A mozaik családról lenne szó. Ti figyelemmel kiseritek a párotok és az exe közötti kommunikációt? Ami ugye elvileg csak a gyerekről szól, de mindig tudjátok pl azt is, milyen üzenet váltások vannak köztük vagy csak a fontosabb dolgokról tudtok?
2023. máj. 12. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szia, én ebben a mozaik családban a gyerek szerepet töltöm már jópár éve.

Nálunk mindenki eléggé nyitott, anyáék ha mkndjatjuk úgy, barátok maradtak.

Anya és apa párja is tudott, tud a fontosabb dolgokról, hiszen nem titok.

Tudtommal nem nézik egymás üzenét.

2023. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

NEM, SOHA NEM érdekelt, mit beszélnek egymással.

Ha még az exre is féltékeny valaki, azzal nagy bajok vannak, ugyanis nem véletlen lett ex. Emellett hosszabb ideig éltek együtt, van egy közös múltjuk, és ha valamennyire is értelmes emberek, akkor képesek egymással kultúrmódon beszélgetni különbözö témákról, ami nem tartozik rám.

Csak annyit tudok, amennyit közöl velem a párom, mármint ami rám tartozik.

2023. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Elég durva bizalmi problémákra utal, ha valaki ennyire ellenőrizni akarja a párját, hogy muszáj tudnia az üzenetváltásait is.
2023. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"de mindig tudjátok pl azt is, milyen üzenet váltások vannak köztük"


Ez így elég para.

2023. máj. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Privát üzeneteibe belenézni nem más mint bizalmatlanság...
2023. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyám és apám annyira nem tudott egymással kommunikálni, hogy ezt egyszer apám "új" nője megunta, és magához vette az irányítást. Onnantól kezdve anyám az új nővel beszélte meg a velem kapcsolatos dolgokat. Ez annyira kis koromban kezdődött, hogy én nem is emlékszem másra. Már bőven tinédzser voltam, amikor feltűnt, hogy ez nem egészen megszokott, akkor kérdeztem rá, hogy ezmeghogy. Addig teljesen természetesnek vettem, hogy a két anyám van képben a logisztikával (hol vagyok a hétvégén - mikor lesz szülői - mikor lesz meccsem - kinőttem a fehér ingem, de az új anyám már vett nekem újat, ne felejtsem el magammal vinni, mert március 15-re kelleni fog).
2023. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
Úgy érted betegesen féltékeny vagyok-e, és kémkedek-e a párom után, ahelyett hogy beszélnék vele, Nem. Nem turkálok az üzeneteiben, nem osonok utána, nem leskelődök betegesen...
2023. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. 🙂 Természetesen még kint van a kérdés, jöhetnek még válaszok. 🙂
2023. máj. 12. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Az en ferjem mindig megmutatja, miket beszelgetnek. Nehez 3 ev van mogottunk, sokszor kavarta a szart a volt feleseg es irogatott olyanokat, amik nem a gyerekkel kapcsolatosak. Jelenleg neki is van parja, igy az indokolatlan irogatasokrol leszokott.
2023. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Aránylag nagyon, de szinte semennyire. :D

Mert mi mindent megbeszélünk. Olyanok vagyunk, mint az így jártam anyátokkal sorozatból a Lily és Marshal. De mivel ritkán beszélnek, és az se fontos, néha meg teljesen lényegtelen, ezért csak átsuhanunk felette, vagy meg se említi csak látom utólag, amikor elküld valami nagyobb szöveget lefotózva, hogy előtte pár nappal írt neki valami semmit, vagy a párom az exének valamit.

De olyanok nagyjából hogy, megbeszéljük, mik a tervek a gyerekkel, mit beszéltek az exével, és utána látom, hogy pl arra egy emlékeztetőt, vagy valamire figyelem felhívást ír az exének.

2023. máj. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!