Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mama otthonban nevelve érzem...

Mama otthonban nevelve érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok mit tegyek hogy ne érezzem ezt? Utána néztem és sok ők is van erre de nem tudom. Nagyon szeretem a szüleim de nem egészséges, viszont nehéz lenne elszakadni tőlük. Mit tegyek?

2023. máj. 11. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A mamahotel kifejezésre gondolsz? Az nem egészen csak azt jelenti, aminek körülírtad.
2023. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka annak, hogy nem akarsz elköltözni? 22 éves vagy... Tanulsz még esetleg valahol, vagy már dolgozol? Párkapcsolat?
2023. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális családban általában dédelgetve, babusgatva él a GYEREK, csakhogy te már bőven nem vagy gyerek a 22 éveddel.

Ennyi idősen már az egészséges FELNŐTT képes saját sorsáról döntéseket hozni.

A személyiség kialakulása nem helyrajziszámfüggő, lehetsz te akár a szüleiddel egy lakásban is szuverén felnőtt és tőlük különöltözve is egy nyámnyila, tehetetlen Pán Péter, aki otthonról hordja a kaját és hazaviszi a szennyest.

Először is a fejedben kellene rendet tenni, hogy TE mit akarsz magaddal!


"Nagyon szeretem a szüleim de nem egészséges, viszont nehéz lenne elszakadni tőlük."


Mi köze a kényelmednek, a lustaságodnak, a szeretethez és az elszakadáshoz?

Semmi!

Csak ezekért a szolgáltatásokért azzal fizetsz, hogy gyerekstátuszban tartanak.

Valamit, valamiért!


Én 200 km-ről is szeretem a szüleimet és nem szakadtam el tőlük, miközben élem a normális családi életem a házastársammal és a gyerekeimmel.

Az 1000 km-re élő testvéremmel is napi kapcsolatban vagyok, állítom, hogy szorosabb kötelékben mint sokan, akik egy utcában laknak.

Tehát az érzelmi összetartozást nem a távolság szabja meg, csak neked roppant kényelmes a teljes körű kiszolgálás.

2023. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!