Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám jobban kezelni a...

Hogy tudnám jobban kezelni a stresszt? Nagyon rossz szüleim vannak kb óránként ordítanak ha itthon vannak és kezd kicsit sok lenni. Itthonról nem mehetek el de ez mégis csak rossz így

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 21:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom, tudom milyen. De egyelőre nehéz megoldást találni. Hány éves vagy? Amíg nem mehetsz sehova, meg majd nem költözhetsz el, a vállás sincs szóban, addig maximum zenét tudsz hallgatni, esetleg beszélni velük hogy ez neked rosszul esik
2023. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Beszélj velük erről. Lehet azt hiszik, hogy a gyerek érdekében jobb együtt maradni, pedig már rég szétmentek volna. Ha elmondod nekik, hogy ez így nagyon nem jó, talán összekapják magukat, vagy legalább elválnak és külön külön élvezhető lesz a társaságuk neked is. Nekem azért nagy pofon lenne, ha a gyerekem hívná fel erre a figyelmemet. Minimum elgondolkodnék.
2023. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennél komolyabb a baj, kérheted a családsegítő szolgálat segítségét is. De azt alaposan gondold meg.
2023. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2023. máj. 9. 21:43
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Én akkor is azt mondom, hogy beszélj velük erről. Külön külön, ha együtt nem megy.
2023. máj. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Miért legyek óvatos a családsegítővel?
2023. máj. 9. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
6, a nyakatokra fog járni, esetleg elvehetnek a szüleidtől ha nagyon rossz a helyzet
2023. máj. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Átérzem a helyzetedet. Hasonló cipőbe jártam mint te. Nekem az segítettbihyekeztem minél kevesebbet otthon lenni. Tanulni is inkàbb kimentem természetbe. Sokszor iskpla után nem mentem haza csak egy smst írtam. Ilyenkor barátoknál húztam meg msgam. Barátok ès családjuk ismerték háterem és segítőkészek voltak. Ha pedig otthon voltam füles a fejemen ne halljam őket.
2023. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De nem úgy van hogy először csak egy figyelmeztetés és utána veheti el a gyereket a szülőktől?
2023. máj. 9. 22:18
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a helyzet.
2023. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!