Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nál.atok is a család női...

Nál.atok is a család női tagjai titkolóznak meg sugdolóznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves srác vagyok és azt vettem észre hogy anyám meg a lánytesóm elég sokszor furán viselkednek.

Én azt hittem "nyitott" és őszinte családban élek, mindig ezt próbálták mutatni kiskoromban és apám ilyen természetű is. (ahogy én is, sosem titkolózók, mindenre őszintén válaszolok, had ne soroljam)

De már jó pár hónapja megfigyeltem hogy anyám és a tesóm egyre zárkózottabbak, furák. Egyik példa hogy anyám azt sem engedi hogy megfogjam a telefonját, nyilván a tesóm se. De ha valami gondjuk volt a telefonnal mindig én csináljam meg.(akkor is szigorúan mellettem álltak mint egy őr, nehogy valamit csináljak) Vagy ha felhívja a tesómat egy külföldi családtag és velem akar beszélni és nekem adja a telefont és mondjuk arrébb megyek egy helyiséget jön utánam és ott vár amíg le nem rakom.(Azért nem engem hív mert az úgy sokba kerülne, nem igazán vágom ezt mindegy)

És ez azért fura mert régen nem ilyen volt.

Meg azt is észrevettem már hogy mindig együtt mennek mindenhova, és mindig együtt vannak. De ha például valaki bemegy a szobába ahol vannak egyből ilyen kellemetlen csend lesz mert nem beszélnek akkor hírtelen semmit, pedig előtte beszéltek.

Még wc-re is együtt járnak és ott is folyamatosan sugdolóznak.

De nem akarom hogy túl hosszú legyen a kérdés ( késő) így nem sorolom tovább a dolgokat, meg igazából úgy jönne át normálisan ha valaki látná ezeket a szitukat.

Ezek mellett persze engem meg szar le telibe.

Például többet beszélgettem egy ismerőssel a buszmegállóba ma arról hogy hogy sikerült az érettségim (ma volt magyar) mint vele... Ráírtam mikor végeztem, nem is válaszolt.

Na de elég volt, köszi annak aki elolvassa és ír valami normális választ.


2023. máj. 8. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
Pletykálnak, kibeszélnek ahogy lányoknál szokás.
2023. máj. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
Ehhez csak a nőknek van joguk.
2023. máj. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

Te irtal mar ide nem olyan regen. Nezd, van olyan tema, amit en sem kotok a batyam orrara, hiaba koltoztem mar el regen otthonrol es mentem ferjhez. O sem beszel meg velem mindent, es ez igy van jol.

Vannak intimebb temak baratnokkel, azt peldaul nem osztom meg a ferjemmel.

2023. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt már egyszer kiírtad, és akkor is megmondtuk, szállj le róluk és ne kémkedj utánuk.
2023. máj. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg kérdezd meg őket!
2023. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Amikor a nők elvonulnak, akkor mindig a hüvelygombájukról beszélgetnek...
2023. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát szerintem ők csak nők, a tipikus nők, mert én is nő vagyok, de amúgy sose értettem meg azt, hogy miért jó mindenkit kipletykálni. Esetleg apukáddal is így viselkednek? Mert ha igen, akkor csak szimplán nem akarnak férfiakkal beszélgetni. De amúgy, hogy őszinte legyek az is lehet, hogy a tesódat jobban kedveli anyukád... de ehhez ismerni kellene anyukádat, hogy milyen. Én folyton azt látom anyumon, hogy mindig van neki egy kedvenc gyereke (aki éppen a legtöbbet segít és foglalkozik vele), akinek elkezdi kibeszélni a másik gyerekeket. Most már persze tudom, hogy nem kell vele foglalkozni és fele se igaz annak, amit pletykál és nem is kell partnernek lenni, de azért a te helyzeted más, mert te még gondolom otthon laksz.
2023. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!