Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nál.atok is a család női...

Nál.atok is a család női tagjai titkolóznak meg sugdolóznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves srác vagyok és azt vettem észre hogy anyám meg a lánytesóm elég sokszor furán viselkednek.

Én azt hittem "nyitott" és őszinte családban élek, mindig ezt próbálták mutatni kiskoromban és apám ilyen természetű is. (ahogy én is, sosem titkolózók, mindenre őszintén válaszolok, had ne soroljam)

De már jó pár hónapja megfigyeltem hogy anyám és a tesóm egyre zárkózottabbak, furák. Egyik példa hogy anyám azt sem engedi hogy megfogjam a telefonját, nyilván a tesóm se. De ha valami gondjuk volt a telefonnal mindig én csináljam meg.(akkor is szigorúan mellettem álltak mint egy őr, nehogy valamit csináljak) Vagy ha felhívja a tesómat egy külföldi családtag és velem akar beszélni és nekem adja a telefont és mondjuk arrébb megyek egy helyiséget jön utánam és ott vár amíg le nem rakom.(Azért nem engem hív mert az úgy sokba kerülne, nem igazán vágom ezt mindegy)

És ez azért fura mert régen nem ilyen volt.

Meg azt is észrevettem már hogy mindig együtt mennek mindenhova, és mindig együtt vannak. De ha például valaki bemegy a szobába ahol vannak egyből ilyen kellemetlen csend lesz mert nem beszélnek akkor hírtelen semmit, pedig előtte beszéltek.

Még wc-re is együtt járnak és ott is folyamatosan sugdolóznak.

De nem akarom hogy túl hosszú legyen a kérdés ( késő) így nem sorolom tovább a dolgokat, meg igazából úgy jönne át normálisan ha valaki látná ezeket a szitukat.

Ezek mellett persze engem meg szar le telibe.

Például többet beszélgettem egy ismerőssel a buszmegállóba ma arról hogy hogy sikerült az érettségim (ma volt magyar) mint vele... Ráírtam mikor végeztem, nem is válaszolt.

Na de elég volt, köszi annak aki elolvassa és ír valami normális választ.


2023. máj. 8. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Valami olyan, amit csak ketten tudnak megbeszélni.

Pl. ha - nem tudom, de HA - teneked van egy jóbarátod, akivel szexről szoktál beszélni, akkor te is elhallgatsz, ha bejön közben a szobába a tesód, nem?

2023. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Vannak női dolgok, amiket jobb szeretnek egymás közt megbeszélni.
2023. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kezdődő paranoid skizonfrénia. Vagy gaslighting.
2023. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanez van nálunk is, kivéve hogy én is lány vagyok... Nem tudom, milyen titkos dolgokról tudnak beszélni.
2023. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4# Anyukád meg a másik lánytesód közösítenek ki ?
2023. máj. 8. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Összejöttek, előfordul az ilyen, titokban lefetyelik egymást és ezt le is fotózzák videózzák majd jó pénzért eladják amiből vesznek ezt azt.
2023. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Terhes a testvered, ennyi.
2023. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

4-es vagyok.

Igen, én 18 vagyok, nővérem 22... Mindig sutyorognak, motyognak egymásnak ha a tesóm itthon van, amikor koliban van meg mindig írogatnak egymásnak. Eskü mintha valami szektában lennének

2023. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Vannak csajos témák amiket együtt szeretnek megbeszélni/kibeszélni.
2023. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért kell "csajos" témának lennie?
2023. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!