Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa és anya miért veszekedik...

Apa és anya miért veszekedik ilyen gyerekes dolgon?

Figyelt kérdés
Azon veszekednek, hogy ki mit mondott, mert apa azt mondja, hogy anya félrebeszélt. Ezen tegnap is úgy ordibáltak. Ez olyan gyerekes >.<
2010. okt. 10. 08:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem csinálják ezt gyakran, ne törődj vele. Néha kell egy kis veszekedés, hogy értékelni tudják utyána a jót, hogy együtt vannak, szeretik egymást. Addig jó, amíg kis hülyeségeken kapnak össze, mert ha nagyobb dolgokon, és komolyabban veszekednének, akkor már baj lenne!
2010. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Azért, mert már nehezeen viselik el egymást. A kákán is csomót keresnek. Sajnos, a legtöbb házasság ide fajul, ráadásul a felek be sem ismerik. Ilyenkor jönne jól a mediátor segítsége.
2010. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Na, erre még az én szüleim esetén se jöttem rá, pedig ők szinte minden nap csinálják. Már nem egyszer mondtam nekik, hogy óvodás szintjén viselkednek, nem használ.
2010. okt. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Úgy viselkednek, mint a negyedikesek. Majd csak kiheverik xĐ
2010. okt. 10. 11:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk vacsorakor(jobban mondva utána) elmeséli mindenki mi történt vele AZNAP.Először a legkisebb kezdi.


Hát egészségetekre,ha nálatok az vicces dolog,hogy apád más cipőjét nyalja,nálam ez a szánalmas kategóriába tartozik...na ugye mondtam,hogy anyádnak elege van.Én ekkora parasztokkal egyszer se ülnék le enni.Elnézést a földművesektől....

2010. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

15:06


Sztem elég égő, ha vki azt kérdezi tőlem, h mi történt velem. Utálom ezt a kérdést. Persze a válasz: tanultam, macskáztam, shoppingoltam, gépeztem. Am tudom, hogy paraszt vagyok, de ez van. ne más mondja meg hogy mien legyek. De basszus tök szar lehet nálatok. Semmi röhögés. Ez is egy az álszent nukuhumor családból. -.-"

2010. okt. 10. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!