Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa és anya miért veszekedik...

Apa és anya miért veszekedik ilyen gyerekes dolgon?

Figyelt kérdés
Azon veszekednek, hogy ki mit mondott, mert apa azt mondja, hogy anya félrebeszélt. Ezen tegnap is úgy ordibáltak. Ez olyan gyerekes >.<
2010. okt. 10. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mennyire igazad van. :)

A felnőttek néha nagyon kicsinyesek.

2010. okt. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nincs ilyen bajom. xD Nincs apám, meghalt, így nem tudnak veszekedni :D
2010. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos valószínű nem amiatt a tegnapi "semmiség" miatt veszekednek, más miatt lehet köztük feszültség, ami most kijött.
2010. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Háát... Békés családban élünk, és a szüleim nem titkolóznak előttem. Úgy kezdődött, hogy vacsiztunk, és anya rosszul mondta apa első cégének a nevét. Anya megsértődött, mert igazoltam, hogy rosszul mondta.
2010. okt. 10. 08:45
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

En a helyedben nem figyelnek oda. Az en szuleim is oltek egymast, es azert nem valtak el, hogy nekunk a kolkoknek jo legyen. Hat nem volt jo.

En fejhallgatot tettem a fulemre es zenet hallgattam, hogy ne halljam oket. Vagy ha olyan volt az ido es meg nem volt sotet, akkor elmentem futni (mondjuk nem a Belvarosban laktunk fustos-kipufogogazos helyen).


Ha amugy normalisak, akkor leulhetnel veluk beszelni is, hogy neked milyen rossz erzes hallgatni az o veszekedesuket. Lehet, hogy segit, de az is lehet, hogy nem. Te ismered oket, lehet-e veluk beszelni errol. (nalunk nem lehetett, de a baratnomeknel segitett, onnantol kezdve nem vitatkoztak ha o otthon volt - aztan leszoktak rola, rajottek, hogy a dolgokat megbeszelni is lehet, nem csak uvoltve veszekedni.)

2010. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 nagyviri ***** válasza:
79%
Nem kell komolyan venni a dolgot, ha nem sokszor fordul elő. A felnőtteknek is vannak rosszabb napjaik, és ilyenkor minden apró hülyeségre ugrik az ember. Nyilván veled is előfordult már, hogy apróságon felkaptad a vizet.
2010. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én inkább az a "leszarom"-fajta vagyok, de biztos van ilyen.
2010. okt. 10. 08:58
 8/16 anonim ***** válasza:
17%

Ha lesz@rod,minek szólsz bele?

Szerintem meg abba a fajába tartozol,akik a teljes tisztelethiányban vannak.Gondolom ezt apádtól tanultad,aki nem veszi emberszámba anyádat.Anyád meg azért kiabál,mert-jogosan-teli a hócipője veletek.

Egy vacsorának nem arról kellene szólni,hogy apuci milyen f.asza gyerek,mert van első cége,anya meg mekkora ostoba,hogy a nevét sem tudja,a kölök meg rákontráz....

2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
A felnőttek gyakran a hétköznapi feszültséget is egy kisebb veszekedéssel vezetik le. Valószínű, kicsit feszültebbek most robbant. Ha egyébként minden rendben van, akkor majd kibékülnek. Ha gyerekkorunkból indulunk ki akkor tudjuk, hogy néha a legjobb barátok is összekapnak semmiségeken. Ez a felnőtteknél sincs másképpen.
2010. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ma 09:05


Nem arról szólt. Először azon röhögtünk, hogy apa lenyalta a barátja cipőjét, amikor belérúgott xĐ van róla fénykép is. Amúgy mond meg kérlek szépen, hogy miről kell szólnia a vacsinak? Mi röhögni szoktunk. Ja és nem az az egy cége van, de tök mind1.

2010. okt. 10. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!