Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ellenállóbb a...

Hogyan legyek ellenállóbb a rosszindulatú megjegyzésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármilyen bunkó megjegyzést kapok, igazságtalanul, teljesen kiakadok és nem értem mi a gond velem. Soha nem akarok senkinek ártani, engem mégis mindig megbántanak.
2010. okt. 9. 20:36
1 2
 11/12 Cass90 ***** válasza:
"Don't cry. Just say f*ck you, and smile." :)
2010. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok, mint te, engem is nagyon megviselnek a negatív megjegyzések, ha azok teljesen igazságtalanul érnek. Pedig én alapvetően jól kijövök az emberekkel, általában szeretni szokta, mert én is arra utazom, hogy a legjobb oldalukat hozzam ki belőlük, de nem lehetek mindenkivel egyformán jóban.

És kellemetlen, ha visszahallok magamról egy pletykát - ami egyrészt nem tudom, hogy alakult ki, másrészt érthetetlen számomra, hogy miért? Miért foglalkoznak egyáltalán velem? Miért öröm számukra, ha valami hülyeséget gondolhatnak rólam, akinek még csak rossz szava sem volt hozzájuk?


Próbálom elengedni a fülem mellett ezeket a megjegyzéseket, és arra koncentrálni, hogy bizony nem szabad a szívemre venni őket, mert az emberek ilyenek. Na meg elfogadni, hogy nem szerethet mindenki, hisz sokan még csak nem is ismernek, mert néhány alkalmon kívül nem beszéltem velük - ez pedig jó pletykaforrás...

Szóval, nehéz, de próbálj ilyenkor azokra gondolni, akiket szeretsz :)

2010. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!