Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek ellenállóbb a...

Hogyan legyek ellenállóbb a rosszindulatú megjegyzésekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Bármilyen bunkó megjegyzést kapok, igazságtalanul, teljesen kiakadok és nem értem mi a gond velem. Soha nem akarok senkinek ártani, engem mégis mindig megbántanak.
2010. okt. 9. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rosszindulatból mondják és nem építő kritika, akkor egyszerűen egyik füleden be, másikon ki, ennyi. Tudom, hogy ezt könnyű mondani, főleg ha lalkizős típus vagy, de ne törődj a rosszindulatú megjegyzésekkel.
2010. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
22/L
2010. okt. 9. 20:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Kerüld el jó messze a rosszindulatú, gonosz embereket!
2010. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Amióta az eszemet tudom senkire se mondtam semmi rosszat, én viszont folyamatosan kapom a sértő megjegyzéseket.
2010. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolj ezen az oldalon.Mondj ellent a többségnek.Gyorsan letámadnak majd,először zavarni fog,aztán lepereg.
2010. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Szülj egy gyereket!

30 éven át tűrtem,mióta ők megvannak,kinyitom a számat,és visszapofázok.Ha másért nem álltam ki az igazamért,őmiattuk kiállok.

2010. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Ja persze had legyen még egy idegbeteg, embergyűlölő anyuci. Pont ezért kell gyereket szülni... -.-"
2010. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Átvitt értelemben mondtam,amit mondtam,természetesen NEM EZÉRT kell gyereket szülni,azt hittem,ez egyértelmű,de most leírtam a gyengébbek kedvéért is.
2010. okt. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szard le őket b***meg!
2010. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!