Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet NEM eltanulni az...

Hogyan lehet NEM eltanulni az otthoni példát?

Figyelt kérdés
Ha állandó feszültség van a két szülő között, azt hogy lehetne nem eltanulni? Tudatalattimnak ezt hogy táplálhatnám be?
2008. dec. 29. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Meditációs gyakorlatok segíthetnek.
2008. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elég erős a személyiséged, akkor nem fogsz függni ezektől a rossz dolgoktól. És tudsz majd változtatni/az ellenkezőjét csinálni mint a szüleid.


Nekem itthon mindig csak a veszekedés megy, szüleim gyűlölik egymást, folyamatosak a verések stb... mégis kevés ember tudja olyan jól kezelni a párkapcsolatait, mint én. Életem ezen területén sosem volt gondom.


És szerintem abból, hogy te feltetted ezt a kérdést, téged érdekel ez a dolog, komolyan veszed. Nyugi, nem fogod ugyanazokat a hibákat elkövetni mint ők.

2008. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ahogy előttem író írta. ha már felmerült benned ez a kérdés már azt jelenti, hogy látod, belátod, hogy otthon nem jó. ez a felismerés az első lépés ahhoz, hogy tudjad, te mit fogsz majd másképp csinálni. sokaknak biztos túl evidens ez a válasz a kérdésre, pedig nem az. sok olyan család van ahol az ivás, a verés sajnos mindennapos. azoknak az embereknek ez a természetes, a normális, ezt látták otthon és eszükbe se jut, hogy ezt másképp is lehetne.
2008. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy tudatosan kell élni. Az én szüleim is állandóan veszekednek, és én gyerekükként tudom, hogy ez nem jó, én nem akarom, hogy az én gyerekem ilyen légkörben nőjön fel, tehát mindent megteszek annak érdekében, tudatosan, hogy én ne vegyem át a szüleimtől ezt a rossz dolgot.


Ehhez még meditáció se kell.

2008. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem borzasztó gyerekkorom volt, apam verte anyamat meg engem, anyam csak engem, mert apamat nem tudta ugye, megmérgezték a kutyám, stb..

13 eves voltam, amikor az egyik atsirt ejszaka utan megfogadtam, hogy én ilyen sose leszek

lehet, kicsit szelsoseges, mert nagyon erzekeny nő vagyok, de tényleg ritka jó csaladom van, boldogan elek a ferjemmel, varjuk a babank, es szeretjuk egymast.

2008. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!