Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velünk az apám?

Miért ilyen velünk az apám?

Figyelt kérdés

Eléggé viharos viszonyban vagyok/vagyunk apámmal mert a komolytalanságát nem bírjuk elviselni..nem vele élünk de amikor elmegyünk pl: kirándulni akkor persze természetes h viccelődik stb..

na de multkor kiderült, hogy 3.500.000.forintos adóssága van és nem hajlandó ezt kifizetni..ha pedig akármi történne vele, rám marad az egész adósság..

egy másik sztori..ugye születtek unokahúgaim,(1 évesek) nagyon szeretem őket és szivesen játszok velük, de multkor összetépték az összes ujságot(apám gyűjti őket és kb 45-60 ujságt téptek szét)..erre apám az én fejem ordította le pedig pont hogy 10perce értem oda a legjobb barátnőmmel.amikor bejött az unokahúgaim anyuja mindjárt segíteni akart volna összepakolni de apám csak gúnyosan megjegyezte, hogy majd Annuska összepakol. és mindezt a BARÁTNŐM ELÖTT.

soha semmiért nem dicsér meg,soha nem bíztat h sikerülni fog stb... multkor énekelgettem hogy eltereljem a gondolat erre ismét gúnyosan megjegyezte h kicsit halkabban mert megrepednek az ablakok..

2-3 hete teljesen összetörtem lelkileg mert összezavarodtam és 1- jelből az szürtem le h nem az igazi szüleim vagyhogy csak "becsúszott" gyerek vagyok.. erre anyum megkereste a születési papírt.aputól kérdezte h hova tette, ő erre röhögve felelte h arra gondolsz amit a lengyel piacon vettünk?

Sokszor csak a pénzen jár az esze, utánam és nekem nagyon ritkán is kb 5000-forintot ad..


már nagyon elegem van belőle,sokat sírok mostanában de teljesen hidegen hagyja..

utál engem? ha igen akkor mitől? Légyszíves segítsetek mert nagyon össze vagyok törve..

13 / L


2010. okt. 9. 17:05
1 2
 11/13 anonim válasza:
akár mintha az én apám lenne! uszik az adósságokba épp ezért váltak el anyumal! ugyanilyenek a viccei! nkm is máskor mondta ezt az ablakosat én meg elkezdtem nevetni és mondtam neki h a te hangod se jobb ennyi! és már csak azért is hangosabban énekeltem!:D 13/L
2010. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ja azt hozzá teszem h az igaz h az enyém nem szokott megsértödni azért! de nagyon szeretem!:D
2010. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

örülök h ti jól elvagytok és ez sokáig maradjon is így (:


én viszont kevésbé vagyok el jól vele mert ha valami olyat mondok ami neki nem tetszik akkor akkor olyan pofont kapok h fal adja a másikat.. :/ plusz állandóan a fejemre csap és anya is beszélt vele nem 1× h ezt hagyja abba, de őőő nem.ő aztán nem..anyára az orom elött nem egyszer mondott olyanokat h khmkhm...és amikor erre visszaszóltam természetesen én lettem a h*lye,k*cs*g aki nem tiszteli az apját -.-" hát nyugodtan büntessen meg az ég h ilyet mondok de szerintem apám stílusa már a szánalmas alatt van..

2010. okt. 12. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!