Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velünk az apám?

Miért ilyen velünk az apám?

Figyelt kérdés

Eléggé viharos viszonyban vagyok/vagyunk apámmal mert a komolytalanságát nem bírjuk elviselni..nem vele élünk de amikor elmegyünk pl: kirándulni akkor persze természetes h viccelődik stb..

na de multkor kiderült, hogy 3.500.000.forintos adóssága van és nem hajlandó ezt kifizetni..ha pedig akármi történne vele, rám marad az egész adósság..

egy másik sztori..ugye születtek unokahúgaim,(1 évesek) nagyon szeretem őket és szivesen játszok velük, de multkor összetépték az összes ujságot(apám gyűjti őket és kb 45-60 ujságt téptek szét)..erre apám az én fejem ordította le pedig pont hogy 10perce értem oda a legjobb barátnőmmel.amikor bejött az unokahúgaim anyuja mindjárt segíteni akart volna összepakolni de apám csak gúnyosan megjegyezte, hogy majd Annuska összepakol. és mindezt a BARÁTNŐM ELÖTT.

soha semmiért nem dicsér meg,soha nem bíztat h sikerülni fog stb... multkor énekelgettem hogy eltereljem a gondolat erre ismét gúnyosan megjegyezte h kicsit halkabban mert megrepednek az ablakok..

2-3 hete teljesen összetörtem lelkileg mert összezavarodtam és 1- jelből az szürtem le h nem az igazi szüleim vagyhogy csak "becsúszott" gyerek vagyok.. erre anyum megkereste a születési papírt.aputól kérdezte h hova tette, ő erre röhögve felelte h arra gondolsz amit a lengyel piacon vettünk?

Sokszor csak a pénzen jár az esze, utánam és nekem nagyon ritkán is kb 5000-forintot ad..


már nagyon elegem van belőle,sokat sírok mostanában de teljesen hidegen hagyja..

utál engem? ha igen akkor mitől? Légyszíves segítsetek mert nagyon össze vagyok törve..

13 / L


2010. okt. 9. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Húh, ez kicsit zavaros. Miből gondolod, vagy mi volt az a jel, amiből azt hiszed, hogy netalán örökbefogadtak? Ha mege setleg csak becsúszott lennél,attól még ugyanúgy szeretnek, arról nem te tehetsz ugyebár. TUdom, hogy nehéz, de ne vedd magadra, amiket mondd, hagyd elmenni a füled mellett, vagy vágj vissza, hogy hogy mondhat ilyeneket. Igazából nehéz megmondani miért ilyen...
2010. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
próbáltam visszavágni erre meg még ő lett besértődve..eddig mindenért nekem kellett bocsánatot kérnem,de most nem én leszek az aki sírva szalad h apu léci béküljünk ki ő meg csak "nagyvonalúan" mondja h oké.hát mostmár elegemvan belőle és ha ugy áll a helyzet nem állok szóba vele... :/
2010. okt. 9. 17:25
 3/13 anonim ***** válasza:
igy mindenböl amit leírtál szerintem apád egy jófej humoros emberke aki nem fogja fel komolyan az életet,és morbid humora van.Felelötlen is ha ennyi adóssága van,de neked kell öt igy elfogadnod.Szeretetért menj anyudhoz,vele meg ne foglalkozz! véleményem hogy nem lehet annyira gonosz ember.Nagyon sok ilyen van.Nekem a férjem ilyen,de vannak jó,kedves pillanatai.Apádnak nincsenek? Ha tönkreteszed magad ezen attól ö még nem fog megváltozni.Vagy megszoksz vagy megszöksz,ne foglalkozz vele.
2010. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy ahhoz, hogy kifejtsem amit gondolok, így csak annyit írok, hogy apukád egy nagyon buta ember. Viszont nagyon jó, hogy Te nem ilyen vagy. A butaságnak pedig egyetlen ellenszere van, amit mond egyik füleden be, a másikon ki. Pont azok szoktak ilyen erőltetett poénokat puffogtatni, akik ezt tudják is magukról.
2010. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

17:51-es, köszi :)

amugy nyugodtan írjatok őszinte véleményt, mert nekem is megvan a véleményem erről, szóval én nem fogom felkapni a vizet..

2010. okt. 9. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
17.35 vagyok újra.Amugy az ilyen emberek amikor humoroskodnak,és mindenki sírna legszivesebben csak öt nevetnek,akkor neked is ugy kell csinálni mintha poén lenne.Nézz rá és csináljad gunyosan hogy ha-ha-ha"ez tényleg jó poén volt,igazad van,nevessünk hahaha,szarjuk le hogy mindenki sír,meg kiröhog hogy milyen idétlen idióta vagy hahaha! Fogd fel te is poénosan,még ha nem az akkor is! Ne tragikusan,!Ugy könnyebb lesz elviselni!Anyud hogy áll hozzá?
2010. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
éppen ez miatt mentek szét anyuval, hogy apám így viselkedett..
2010. okt. 9. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:

17:51-es vagyok

Egyetlen dolog miatt lesz előnyöd ebből, hogy ilyen az apád. A majdani párkapcsolataidban sokkal hamarabb fogod tudni, hogy mire figyelj, honnantól nem kell esélyeket osztogatnod a (majdani) hapsidnak. Nem tudom, anyudnak hány év kellett, hogy rájöjjön, nincs értelme tovább bízni abban, hogy majd értelmesen és felelősségteljesen fog gondolkodni az apud, de azok ugye ablakon kidobott évek voltak. Az ilyenekre mondják, hogy minden rosszban van valami jó. Te tényleg 13 éves vagy? Mert ha 15-16, akkor is kalapot emelek Előtted az értelmes gondolkodásodért. :)

2010. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tényleg 13 éves vagyok nyugodtan utánam nézhettek mert nem hazudok :)

az ilyen gondolkodásom mindössze annak köszönhető, hogy sokat olvasok..és sokat tanultam anyukámtól. amúgy kb 4 évet lehettek együtt mert 2 éves koromban elköltöztünk.

2010. okt. 10. 21:07
 10/13 szómorú lány13 válasza:
az én apám folyton hülye dolgokért és olyankor legszívesebben valamit beléálitanék valamit
2010. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!