Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Arról lenne szó...

Mit tehetnék? Arról lenne szó hogy a lányom 2 hete kapta meg a jogosítványát.

Figyelt kérdés

Na de már olyan gyorsan vezet, hogy már traffipax is lekapta, kellett fizetni is. Mondtam az a lányomnak

hogy elveszem tőle a jogsit és nem vezethet amíg nem vesz vissza a tempóból, erre jött az apja hogy adjam neki vissza.. had vezessen stb.. Lányom meg azzal fenyeget hogy elköltözik az apjához így meg úgy teljesen elkeseredtem. Köszönöm a válaszokat.! 42 N


2010. okt. 9. 16:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a lelkére kell hatnod.Mond el naki,hogy nagyon jól vezet,de te félted mert nagyon szereted és nem akarod hogy baja legyen,ezért lassítson kicsit.
2010. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Hagynám az apjához menni,ha nem törődik a véleményemmel.
2010. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki hogy járhatnak a gyorshajtók, úgy, hogy legközelebb ő fizeti ki a büntetését.
2010. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Fizettesd ki vele a büntetést.
2010. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
először is ne fizesd ki a büntetését,ez kezdetnek egy jó lépés. Ha meg olyan gyorsan vezet elöbb utóbb ugyis elveszik a jogsiját,meg akkor is ha nem fizeti a büntetését akkor is elveszik
2010. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

Jogsit már nem nagyon vesznek el gyorshajtásért.

A jogsit én sem venném el tőle, de ráhatnék, hogy vegyen vissza.

2010. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen helyzetben leülnék és beszélnék a lányommal.Elmondanám,hogy én csak jót akarok,mert féltem,nem szeretném,hogy bármi baj történne.Elmondanám neki,hogy kifizetem a büntetést,de legközelebb ha előfordul ilyen már a saját pénzéből fizeti a büntetést.

Majd megtanulja,hogy nem véletlenül vannak a szabályok!

15/L

2010. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=gXVblTMRCSs&feature=player_em..


Mutasd meg neki. Ha nem hat, és az ő nevére megy a büntetés, akkor ne fizesd ki. Ha nem tudja kifizetni akkor leüli, vagy mehet a közterületesekhez kapálni...

2010. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
a videó nagyon szörnyű fordított esetben nekem hatna
2010. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem fél éve van jogsim, anyukám az elején kikötötte,hogy csak akkor mehetek az autóval,ha neki épp nem kell, ha kifizetem a benzint(a jogsit ő fizette), a büntetést,amit én hozok össze, az autót ért károkat...tehát teljes felelősséggel vezethetek csak. Ha a lányos elég felnőtt,hogy vagánykodjon,akkor fizesse is ki nyugodtan, legközelebbig meg adj neki feltételeket,hogy hogyan vezetheti az autót. Viszont az meg szerintem a te felelőtlenséged,hogy két hete van jogsija és hagyod egyedül vezetni:S Engem legalább 1 hónapig nem engedtem egyedül vezetgetni, de lehet hogy tovább... Ha a lányod nem akarja kifizetni a bírságot és hisztizik,nyugodtan hagyd,hadd menjen az apukához.Ha az apuka olyan kedves és majd fizeti a pénzt is! Hamar rá fog ám jönni az apa,hogy ez nem volt olyan egyszerű dolog,mint gondolta!

20L

2010. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!