Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párod/ férjed tartja a...

Volt párod/ férjed tartja a kapcsolatot a gyerekkel ,ha ő nem közös?

Figyelt kérdés
Főleg olyanokat kérdezek, ahol a kapcsolat több éven keresztül tartott ,és megszerették egymást a gyerekkel.
2023. ápr. 23. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha emgszerették egymást a gyerekkel akkor evidens hogy tartják.
2023. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
1 Kivéve ha az egyik szülő azt akarja, hogy ne maradjon meg a kapcsolat. Igy a külső ember-félre áll, és feldolgozza magába, a gyermek meg elfelejti, mint ha soha nem is létezett volna. Csak a fotók tanuskodnak a valóságról. Amik még évtizedek után is megmaradnak emlékben.
2023. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Amikor láthatásra megyek a saját gyerekemért akkor látom a neveltet is, köszönök neki, váltunk pár szót, de ennyi, nem viszem magammal a programokra, nem hívom külön, nem igénylem a külön kapcsolattartást.


Gondolom te az anyuka vagy kérdező. Nyílván te azt szeretnéd ha a párod az előző kapcsolatodból származó gyerekedet is sajátjaként szeretné, de a férfiak 99% bár elvan a nevelt gyerekével, de sajátjaként szeretni soha nem fogja, nem is lehetséges úgy megszeretni egy nevelt gyereket, hogy a szakítás után is megmaradjon a kapcsolat.

2023. ápr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Elvált férfi vagyok 6 év házassággal a hátam mögött. A volt nejnemnek volt egy 3 éves gyermeke mikor elvettem feleségül. Mikor elváltunk akkor 9 éves volt (közös gyerekünk nincs). A válás után nem tartom a kapcsolatot a nevelt fiammal.
2023. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2023. ápr. 23. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel 3 gyereket nevelünk, 2 az exférjétől van, a legkissebb az enyém. Minden rendben köztünk, de ha válásra kerülne a sor az ő gyerekeivel nem tartanám a kapcsolatot, csak az enyémmel.
2023. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartanám, ugyanis nem a saját gyerekem, tehát válás után csupán annyi közöm van hozzá, mint az exemhez.
2023. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett itt bárkit lepontozni? Mindenki leírta, az ő esetében mi volt. Ez volt a kérdező kérdése.

Ha valakinek nem tetszett a válasz, attól még éppúgy hasznos.

2023. ápr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Így van,minden válasz hasznos.

Köszönöm.

2023. ápr. 25. 07:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem engedte a gyerek anyja, utólag igazat adok neki.
2023. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!