Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el? :/ (lent)

Miért nem enged el? :/ (lent)

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék elmenni a bartnőimmel bulizni de nem engednek el :/ mindig itthon ülök péntek esténként pedig nem vagyok olyan hogy a sárga földig leigyam magam 16/L
2010. okt. 9. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
előttem lévő: biztos neki se engedték, és úgy akar bosszút állnia világon, hogy senkinek se engedné hogy jól érezze magát
2010. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A két utolsónak üzenem : a kérdés az volt, hogy miért nem enged el? Hát ezért. Gondolkodjatok már el, mennyibe kerül egy buli. Egy minimálbérből élő család nem biztos, hogy ilyenekre tud kiadni pénzt.
2010. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk gazdagok én is tudom milyen az ha spórolni kell.

De negyed évente igen is ki lehet szakítani annyit hogy eltudjon menni kikapcsolodni. Igazságtalannak tartom azt hogy egy tinit fojton azzal cseszegetnek hogy miért nem tanul jobban, de mikor szeretne egy kicsit szórakozni rögtön jönnek ezekkel az ostoba kifogásokkal. Mintha nekik nem járna a kikapcsolódás.

2010. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nálunk nem a pénzről van szó meg nem is akarok maximum egy 1000-est vinni ,de nem akar elengedni sehogy :( pedig annyira elszeretnék menni és annyira ciki hogy engem nem engednek el a többieket meg igen :/
2010. okt. 12. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!