Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el? :/ (lent)

Miért nem enged el? :/ (lent)

Figyelt kérdés
nagyon szeretnék elmenni a bartnőimmel bulizni de nem engednek el :/ mindig itthon ülök péntek esténként pedig nem vagyok olyan hogy a sárga földig leigyam magam 16/L
2010. okt. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem mindig azt mondták a szüleim, hogy "nem benned nem bízunk, hanem a többiekben". Szóval biztos féltenek. nekem az vált be, hogy apu értem jött éjjel és hazavitt előre megbeszélt időpontban. Volt, hogy el is vitt. Ez nagyon jó dolog amúgy, főleg télen, így nem kell a buszmegállóban fagyoskodva várni az éjjeli buszt :) és tuti biztosak lehetnek benne, hogy igazat mondtál, ott bulizol, ahova hívod őket ;)

Remélem nálatok is beválik!

2010. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
előző: a szüleid dumája pontosan azt jelenti, hogy benned nem bíznak meg. konkrétan abban, hogy meg tudod válogatni a barátaidat.
2010. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

vagy szigorúbbak, mint kellene, vagy csak ettől a sz@r világtól féltenek... amit egyébként nem csodálok, elnézve a mai tiniket...

23/L

2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló!

a szüleimet idéztem, a kommentem annyi volt hozzá, hogy: "féltenek".

Persze, bennem sem bíztak, sőt, magukban sem, ha tovább megyünk.Egy megoldás lehet,amit írtam. Nálunk bevált, pár hónap után ráuntak, önállósodhattam. Valahol el kell kezdeni ezt is :)

2010. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sehogy nem akarnak elengedni pedig én nem vagyok olyan aki minden 2. fiúval lefekszik meg kavar nem iszok csak jól szeretném magam érezni
2010. okt. 9. 14:48
 6/14 anonim ***** válasza:

Mutasd be nekik a barátaidat. Legyetek több időt nálatok.

Tanulj szorgalmasan, mutasd meg hogy bízhatnak benned és ne hisztizz. Mert az csak a viszályára fog elsülni.

2010. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Majd ha 18 leszel elmehetsz.Addig kötögesd a pulóvert a kandalló mellett.
2010. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

az a baj hogy nem szereti ha itt vannak a barátaim rég óta ismeri őket és nincs velük baja.


utolsó nagyon vicces vagy :)

2010. okt. 9. 16:45
 9/14 anonim ***** válasza:
16 éves vagy és a tojáshéj a seggeden. Majd, ha saját pénzedből bulizol, akkor elmehetsz és persze ha érettebb leszel.
2010. okt. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha nem tűnt volna fel ez nem a középkor. A fiatalok bulizni járnak, azért fiatalok.
2010. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!