Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Megőrült" a férjem?

"Megőrült" a férjem?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok házas. Eleinte jól működött a kapcsolatunk, kedves volt, figyelmes. Pár hónapja viszont, olyan mint akit kicseréltek. Máshogy kezdett el öltözködni, nagyszájúbb lett, megbámulja a nőket az utcán és meg is jegyzi, hogy hú de jó se.gge van...Nekem már nem bókol, pedig mindig nagyon figyelek arra, hogy jól nézzek ki. Nem ilyennek ismertem meg. Ez valami kapuzárási pánik? Vagy már nem szeret? Mi a baja?

Volt, hogy rákérdeztem,de mindig kitér a válasz alól. Így már gyereket se szeretnék neki szülni.


30/N, ő 35/F


2010. okt. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Van valakije.
2010. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A gyereket nem NEKI szülnéd,hanem kettőtöknek,de így ne vállalj gyereket.Próbáld meg kideríteni,hogy miért változott meg. A kapuzárási pánikhoz még fiatal. Tőle kell megtudnod,hogy miért változott meg. Ha nem hajlandó beszélni róla,akkor nem sok jövője van a házasságotoknak.
2010. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is van valakije :(
2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Mindenek előtt beszélni kell megpróbálni!! De ha nem megy, akkor lehet elmenni kisfater! Nem kell elviselned ezt. Dobnám ki és vissza se jöjjön... akinek én nem kellek...
2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem is van egy harmadik fél, lehet, hogy még nem jöttek össze ,de van valaki az biztos!

Nagyon sajnálom és ha elfogadsz egy jó tanácsot járj utána , ez csak rosszabb lesz, ne éld le boldogtalanul az életed!

Ez, hogy neked mondja , hogy egy másik nőnek jó a segge teljesen megalázó, ne engedd , hogy a sárba tiporjon! Ha látsz egy jó palit , mondd te is, hogy , milyen jó pali!

2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Kapuzárási pánik 35 évesen?Ne röhögtess.Semmi bíztatót nem tudok írni.Ennek a házasságnak sanyi.Ha nem akarod boldogtalanul leélni az életed,akkor változtass amíg fiatal vagy,mert minél idősebb leszel,annál nehezebben tudod rászánni magad.Lehet ez még rosszabb is.
2010. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem kérdezd meg, mi változott meg benne, és mond el, mit szeretnél máshogy. Kommunikáció, ezzel derülhet ki, mi van, bármi oka lehet.
2010. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A férjed borzasztó tapintatlan, ha így előtted megjegyzi ezt idegen nőkről... nem is érdekled szerintem, se te, se az érzéseid.

Bár gondolom eddig sem volt a tapintat, a figyelmesség és az érzékenység mintaképe. Valószínűleg ez csak rosszabb lesz, ha vele maradsz és tűröd, akkor még inkább le fog alázni, gyereket meg még inkább ne szülj, mert ezerszer kiszolgáltatottabb leszel neki, még jobban meg fog alázni.


Szerintem mondd el neki, hogy neked nagyon rossz lesz, ha továbbra is így viselkedik, és ha nem kap észhez, otthagyod. Majd ebből kiderül, mennyire vagy fontos neki.

2010. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha úgysem vászol dobd ki minél hamarabb, annál jobb. Én évekig biztam hogy megváltozik a párom.Soha nem fog! Nyersen és keményen hangzik, de minél hamarabb lépsz annál hamarabb túl leszel rajta és soha nem késö uj életet kedzedni! Drukkolok neked!
2010. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A férfiasságát akarja hangsúlyozni.

Miért érezheti ennek a szükségét?

Nem lehet,hogy túlontúl gondoskodó vagy hozzá,túlontúl kiszolgálod mint egy gyereket,vagy sokszor a kedvében jársz?Lehet,hogy ez mozgatja,érzi,hogy kezd egy másfajta szerepet felvenni és úgy éli meg,hogy elveszti a férfiasságát,és emiatt lázad?

2010. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!