Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy bizonyos...

Miért van az, hogy bizonyos „igénytelen” férfiak, vonzzák a nőket magukhoz?

Figyelt kérdés

Komolyan, vannak nők, akiknek bejönnek a ritkán fogat mosós, haverokkal folyton söröző, szinte mindig munkásruhában lévő férfiak.

Más férfiak, ápoltak, kedvesek, vannak érzelmeik,a háztartási munkából is kiveszi a részűket, és mégis, évekig nem találnak maguk mellé nőt.


Ezekben az esetekben még a pénz sem számot tevő, mert mindegyik férfi típusban megtalálható a csóró, vagy épp az átmenetileg állástalan.

A jellem az, amiben különbség van a két férfi típusban, és nem értem, hogy nők miért vonzódnak az előző típushoz.


Én ezt nőként nem értem, és egyre több férfi ismerősöm panaszkodik erre, miközben lassan negyven évesek lesznek.

A kolléganőim szerint, azért van ez, mert nem elég férfiasak. Hát nem tudom, lehet én vagyok a különc nő, de nekem a bunkózás nem férfias, meg a sörös lehelet. Inkább hozzon virágot.


2010. okt. 8. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok,de egyáltalán nem ezt tapasztalom.De lehet h csak magamból indulok ki,én sosem állnék le ilyen pasival.
2010. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Lehet,hogy azért,mert sok nő annyira önbizalomhiányban szenved,hogy azt hiszi ő egy jobb pasit úgysem kaphat meg?
2010. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ja és még valami:a múltkor egy pasi itt azzal hencegett h a börtönviselt férfiakra buknak a nők,ő is az volt,rá is buktak,ez is volt a kérdése,h miért.Ez ugyanolyan dolog,mint a te kérdésed.Bizonyos körökben biztosan menő a sittes pasi,és bizonyosakban az igénytelen pasi.De összességében nézve nem hiszem h a női társadalom annak találja.
2010. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
És talán az ilyenek felett jobban lehet anyáskodni,nevelgetni,ráncba szedni,rendre utasítani stb.Egy "kész" férfit nem kell..Sok nő szeret anyáskodni.
2010. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiszem, hogy a nők azt gondolnák, hogy nem érdemelnek/kapnak meg normálisabb pasast. Viszont amit a kérdező ír, az sajnos nagyon igaz. Én férfi vagyok, az életben nem voltam még részeg, nem cigizek, nem iszok, viszont minden más férfi, aki csatak részeg hetente 2-3 alkalommal is, állandóan büdös - mert szerintem a cigi igenis büdös (és ezt nem azért mondom, mert homár vagyok, vagy ilyesmi...) - az simán talál akármikor valami... hát nőnek azért többségét nem nevezném, de egy nőneműt... Ez van. Mondjuk ha én 40 éves koromig nem találok egy normális normális, nem alkesz, stb... nőt, akkor tuti felkötöm magam :)
2010. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha a nő szeret anyáskodni, csinálja élesben -> szüljön gyerekeket és nevelje őket felelősséggel. Ne azt lássa tőle a gyerek, hogy anyu/apu beb*szva ér haza, stb. Lásson normális példát, mert ami a mai fiatalok körében uralkodik, az totálkár. 10-ből 7-8 cigizik - ezeknek annyi, csak még nem tudják...
2010. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy ti is hozzám hasonlóan látjátok, de akkor vajón miért nem találnak a szerintem igényesebb férfi társaim maguk mellé nőt.

Mert szoktam a férfi kollégákról erről beszélgetni, és nem tudok nekik mit tanácsolni. Ők, abban látják a problémát, hogy azért nem találnak nőt, mert nem járnak menő autóval, nincsen nagy egzisztenciájuk és pénzűk. Sőt újabban azt mondják, „ ronda vagyok, nem kellek senkinek”, vagy valami hasonló. Szerintem nem rondák, átlagos harmincas, negyvenes eleje korosztályról beszélek.

Lehet, hogy valami sors befolyásolja ezt? Mert én elhiszem, hogy nem jó nekik, mert beszélnek ezekről, hogy próbálkoznak, aztán sehol semmi.

A férjemet is megkérdeztem, ő szerinte túl érzelgősek. Mondom neki, te is az vagy. Erre ő, oké, de nekem szerencsém volt veled, de te vagy a kivétel nő, az a bizonyos 1%.

2010. okt. 8. 21:19
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy igényes tanult nőnek biztosan nem jönnek be az ilyen pasik. Én nem látok a környezetemben olyan nőt,akinek ilyen lenne. Az én párom sem ilyen. Sajnos vannak tanulatlanabb nők, akik a sörszagot és ápolatlanságot a macsóssággal teszik egyenlővé és azt hiszik hogy ettől menő a párjuk. De ha az ilyen pasi megszólal, egyből lejön a szellemi szintje. Azt pedig nem hiszem, hogy az ápolt rendes pasik nem találnak nőt. Ha így van, ott más egyéb problémák akadhatnak....Vagy anyuci kisfiai vagy túl igényesek irreális elvárásokkal vagy nagyon válogatósak. Mert jó nőkből Dunát lehet rekeszteni.
2010. okt. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Igénytelen ember több,mint az igényes.Nőből is ,férfiból is.Számukra nincsenek erkölcsi akadályok,simán elszeretik a másik párját is.Egyszerűen könnyebb nekik a "párválasztás",mint annak,aki egyedülállót keres,több,magasabb elvárásokkal,az élet minden terén.Az igénytelennek tökmindegy...
2010. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó nőből Dunát lehet rekeszteni, mert elvégre is Magyarországon vagyunk. De akire azt mondják, hogy jó nő, azt nem a Ph.D. teszi jó nővé, hanem a "külcsíny".
2010. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!