Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is utál az apja,...

Szerintetek is utál az apja, vagy csak én képzelődök?

Figyelt kérdés

már 4 éve együtt vagyunk a párommal, de eddig egyszer sem beszélgettem az apjával. Tipikus, szigorú ember, nem az a kedveskedős, jópofizós.Ha náluk vagyunk épp hogy köszön, rám se néz, soha meg nem kérdezi, hogy vagyok, hogy megy a meló, hogy megy az egyetem, semmi. SZerintem nem kedvel valamiért, de a párom azt mondja, nincs velem semmi baja, csak ő ilyen.

24 N


2010. okt. 8. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A párod ismeri,tehát igaza lehet. Vannak ilyen nem barátkozós emberek.,
2010. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha utálna se hiszem, hogy elmodaná nekem, mert nem akarna megbántani.
2010. okt. 8. 20:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyan viselkedik másokkal?Mindenkivel ilyen,vagy csak veled.Ha még azt sem tudod megállapítani egy emberről hogy utál vagy sem,akkor arról se lehet fogalmad hogy ki szeret és ki nem.Tompa vagy mint egy életlen kés.
2010. okt. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy viselkedik másokkal, mert amikor látom mindig csak egyedül ül és tvzik. És a rosszindulatú megjegyzésekből nem kérek. Én magamtól biztosan azt modnanám, hogy utál, vagy legalábbis nem bír, de igazából nincs rá oka, és a párom is tagadja, ezért zavart össze a dolog.
2010. okt. 8. 20:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, én a helyedben leülnék beszélgetni a kedves apukával! Próbáld meg! Nem azzal kezddeném, hogy "hé, figyi, miért vagy ilyen?" Isten ments :D Hanem ha épp a konyhában van, akkor valami beszélgetést kezdeményeznék a munkájáról vagy valami általános témáról, ami most a közéletben mindenkit érdekel. Pl.: Milyen szörnyű ez az iszap katasztrófa, vagy valami ilyesmi...hátha lesz valami! Próbáld meg!
2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó alatt 20:50-esre céloztam!
2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez lehet megoldás lenne, de valahogy nem jön, hogy bemenjek hozzá a szobájába mikor tvzik és elkezdjek magyarázni, mikor látom, hogy még a köszönés is nehezére esik.
2010. okt. 8. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy utálna:) Szerintem egyszerűen nem érdekled. Én apukám is ugyanilyen:) Valószínű egy kicsit később fog majd feléd nyitni. Amúgy biztos van rá lehetőség hogy kicsit beszélgessetek, hülyéskedjetek akkor mikor együtt vagytok, szerintem így négyszemközt feszélyezve érezné magát.
2010. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nők megérzései általában jók, ezért nők. Azt írtad, hogy a barátod nem mondaná meg, ha utálna az apja. Ha ez így van, és - Isten ments, hogy rosszat akarjak neked! - tegyük fel, hogy tényleg így van, akkor a legfontosabb, amit ebből le kell(ene) vonnod az az, hogy a barátod szeret. Ha te pedig őt viszont, akkor a leendő após le van sz*rva!


Minden jót!

2010. okt. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a baj. Én is azt hittem hogy valami baja van velem, semmit nem szólt hozzám ő is csak bámulta a tv-t mikor ott voltunk. Utána történt egy kisebb ütközésünk, senki nem sérült meg. Eljött elénk a párom apukája és míg a rendőrök vették fel az adatokat akkor ketten voltunk ,,apóssal,, a kocsiban. Csomót beszélgettünk, azóta teljesen máshogy viszonyulunk egymáshoz. Gondolom nehezen megnyíló fajta. Lehet hogy nálatok is ez van.
2010. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!