Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mikor fognak rájönni...

A férfiak mikor fognak rájönni hogy pénzel meg veréssel nem lehet megtartani egy nőt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
amíg vannak olyan nők akiket pénzzel és veréssel meg lehet tartani.
2010. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

A NORMÀLIS férfiak már régen rájöttek, a primitivek meg soha sem fognak eddig eljutni.

Egy értelmes nö nem kezd komoly kapcsolatba olyan férfival aki ennyire értéktelen, igy egy ilyen kapcsolat nem csak a férfit, hanem a nöt is minösiti.

2010. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez valami tévhit. Nem találkoztam még soha ilyennel, aki így gondolkodna a nőkről...

35F

2010. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
első vagyok. az én szememben egy "férfi" aki kezet emel egy nőre az a leggyávább patkány a világon. ha engem megütne egy pasi biztos hogy nagyon megbánná...
2010. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
hmm.ismerős kérdés..pont aZ ELÖBB írtam ugyan ezt valakinek a kérdéséhez....
2010. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Pénzzel nagyon sok nőt meglehet tartani,főleg ha sokkal fiatalabb a férfinél.

Ha a nők előbb megismernék a párjuk természetét,nem alkalmazkodnának mindenben hozzá,akkor nem mennének hozzá egy agresszív férfihez. Ha az első pofon elcsattan,akkor azonnal otthagynák,nem szülnének 2-3 gyereket,így nem kerülnének ilyen helyzetbe.

2010. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem még soha nem próbáltak így megtartani. Azzal bánnak így, akik hagyják, és azok a férfiak, akik szánalmasak... Én szerencsére nem ismerek ilyet.
2010. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a helyzet, hogy vannak olyan állatok, akik azt hiszik, hogy ha sok pénzük van, bármit megtehetnek. Így időnként nyugodtan lezúzhatják az asszonyt is, ha épp idegesebbek egy kicsit. Sok nő pedig úgy van vele, hogy a sok pénzért cserébe sokmindent hajlandóak eltűrni. Az ilyen nőket, és férfiakat inkább nem minősíteném....
2010. okt. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem megprobálhatna már valaki pénzzel megtartani ..
2010. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Én ilyet nem nagyon látok, sőt. Filmes sztori.
2010. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!