Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokatlan, vagy...

Mennyire szokatlan, vagy egészségtelen ha anyukám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Vannak más barátaim is. Igaz, nem sok, csak kettő, de velük is töltök időt. Az egyik egy nagyon régi, 12 éves barátság, vele elválaszthatatlanok vagyunk, a másik barátnőmet pedig 2 éve szereztem az egyetemi koliban. Másokkal is kijövök, dumálok néha, de eléggé visszahúzódó természetem van.

Szóval, van két barátnőm, de legjobban az anyukámmal jövök ki. Vele beszélek meg mindent. Szívesen csinálok programokat vele, szívesen nyaralok vele kettesben és néha jobban érzem vele magamat, mint a kortársaimmal. Velem lehet a baj? Nem olyan szinten vagyok anyás, hogy önállótlan lennék. Egyáltalán nem, hisz kolisvagyok, dolgozok is, 2 éve felnőtt életet élek. Hanem úgy vagyok Anyás, hogy nála még nem találtam jobb társaságot. Párkapcsolatom nem volt még. Csak randizgatás, próbálkozások, de egyikből sem jött össze semmi komoly. Nem az anyám miatt, ő a legtöbbről nem is tudott. Amelyikről meg tudott, ott is támogatott volna, de én végül visszaléptem, mert nem éreztem magaménak a srácot.

22 éves lány vagyok.


2023. márc. 17. 21:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az a furcsa, hogy valakinek ez furcsa. Nekem is szoros, baráti a viszonyom anyámmal, és van még egy-két nőrokon, akivel szintén. Barátnők nincsenek is, mert a legtöbb jön és megy. Őszintén szólva nem is látok a környezetemben hogy a barátságok 1-2 nagyon ritka kivételtől eltekintve ne egy teljesen aszimetrikus kapcsolatok lennének. Nekem ilyenekre nincs is igazán igényem.
2023. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
Irigyelem a pasit aki majd összejön veled...
2023. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég szoros a kapcsolatom anyukámmal, mindent meg tudok vele beszélni, és sokmindent meg is szoktam mert elég megértő. Szeretek vele programokat csinálni, pl beülni cukrászdába stb. Viszont a barátaimmal néhány dologban jobban megértjük egymást, nekem azért szükségem van barátokra is.
2023. márc. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is anyukam a legjobb baratnom. Mindent neki mondok el. Egyedul nevelt fel,nehez körülmények kozott szóval nagyon osszetarto csapat is vagyunk.

En mar nagyon reg nem elek vele,sajat csaladom van. De egy munkahelyen dolgozunk igy minden nap találkozunk es beszelunk. A ferjem es a kisfiam is odavan anyukamert. Mindig mindenben szamithatunk egymasra.

2023. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nekem is szükségem van a barátokra, de annyi pont elég, amennyi van. És velük sem szeretek állandóan együtt lenni.


#12, ok, te most cinikus vagy?😆

2023. márc. 18. 16:53
 16/17 anonim ***** válasza:
10%

Mibe fogadnék hogy egyke vagy. Oké hogy jó a kapcsolatotok, de nem kéne nullahuszonnégyben egymáson lógni.

Tudom, anyukád támogat a párválasztásban randizásban, de érdekes hogy ennyi idősen nem volt még egy palid se.

Valami itt nem stimmel. És szerintem nem veled nem stimmel, hanem anyáddal. Ő csinál belőled élettársat magának, csak ez azért nem tűnik fel mert nagyon jól megvagytok, és ez jó is hogy így van. Fogadok hogy ő nélküled egy tappodtat nem mozdul semerre.

Bocsi, de ez a nyers valóság és ez hosszú távon nem jó.

És már ott vannak ennek az első jelei hogy nem volt még értékelhető kapcsolatod. Nem is lesz amíg hagyod hogy anyád élettársat csinált belőled magának.

Lehet lepontozni. Attól még ez az igazság.

2023. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kolis vagyok, így nehéz lenne 0-24 egymáson lógni. Bár amikor hazajövök, már mindig zsong a fejem a kortársaimtól.


Amúgy egyke vagyok, de ott van apukám is, anyukámnak ő a “társa”. Szóval nem akar magához kötni. Én inkább annak tudom be azt, hogy még nem volt rendes kapcsolatom, hogy nagyon visszahúzódó vagyok és lemerítenek egy idő után az emberek. Tényleg csak azzal tudnék hosszútávon meglenni, akit szeretek és hasonlítunk. Maximum macskás néni leszek. 😂🤷🏼‍♀️

2023. márc. 18. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!