Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokatlan, vagy...

Mennyire szokatlan, vagy egészségtelen ha anyukám a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Vannak más barátaim is. Igaz, nem sok, csak kettő, de velük is töltök időt. Az egyik egy nagyon régi, 12 éves barátság, vele elválaszthatatlanok vagyunk, a másik barátnőmet pedig 2 éve szereztem az egyetemi koliban. Másokkal is kijövök, dumálok néha, de eléggé visszahúzódó természetem van.

Szóval, van két barátnőm, de legjobban az anyukámmal jövök ki. Vele beszélek meg mindent. Szívesen csinálok programokat vele, szívesen nyaralok vele kettesben és néha jobban érzem vele magamat, mint a kortársaimmal. Velem lehet a baj? Nem olyan szinten vagyok anyás, hogy önállótlan lennék. Egyáltalán nem, hisz kolisvagyok, dolgozok is, 2 éve felnőtt életet élek. Hanem úgy vagyok Anyás, hogy nála még nem találtam jobb társaságot. Párkapcsolatom nem volt még. Csak randizgatás, próbálkozások, de egyikből sem jött össze semmi komoly. Nem az anyám miatt, ő a legtöbbről nem is tudott. Amelyikről meg tudott, ott is támogatott volna, de én végül visszaléptem, mert nem éreztem magaménak a srácot.

22 éves lány vagyok.


2023. márc. 17. 21:49
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hú, bocsi a tagolási, vesszős hibákért.
2023. márc. 17. 21:50
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem olvastam el. Csak a kérdésre válaszolok.

Abszolút normális, nem szokatlan. Maradjon is így. 👍

2023. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó a kapcsoaltotok ez a lényeg.
2023. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Bajnak nem baj.


Gondold át, hogy minden rendben van -e a kortárs kapcsolataidban. Ha nem, akkor ezen dolgozni kéne, például pszichológus segítségével. Biztosan nem oka az ilyen problémáknak az anyukáddal való legjobb barátság - de tünete lehet.

2023. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
92%
Szerintem az jó, ha sok mindent meg dudás beszélni vele. Az se baj ha a legjobb barátnőd. Nincs ezzel semmi baj.
2023. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát vannak kapcsolataim. Két barátságom. De nem vagyok kimondottan társasági lény. Egy nagy társaságban, ahol csak fiatalok vannak nem érzem jól magamat. Amúgy én elégedett vagyok ezzel így, nem vágyok sok kapcsolatra, inkább néhány mélyebbre. Egyedül a párkapcsolat ami hiányzik néha, de ott meg abba a csapdába estem, hogy akivel én szerettem volna komolyan ismerkedni, annak nem kellettem, vagy csak szexre kellettem volna. Aki meg velem akart, annál meg én nem éreztem a szikrát.
2023. márc. 17. 22:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kapcsolataidra, szociális életedre nem hat ki, sok gond nincs vele. Az sem baj, ha csak 2 barati kapcsolatod van, nem mindenki extrovertált.
2023. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Pszichológiai értelemben nem a legegészségesebb dolog, nem szokványos, mert nem ez a megszokott "normális"szerepkör. Ha más nincs, akkor annyiból jó, hogy van kivel jóban lenni, van egy kapcsolat egy kötelék, még ha másmilyen értelemben is. Anyukám szintén barátnőként tekint rám de én mondjuk nem vagyok kíváncsi a szexuális életére a barátjával, tehát azért vannak határok és ezek miatt nem a legegészégesebb szerepkör így. Vannak dolgok amiket csak a barátnőjével beszélgessen valaki meg, ne a gyerekével.
2023. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De olyanokról mi sem beszélgetünk. Legalábbis az övéről. Mondjuk az enyémről se részletesen, csak mondjuk elmondtam, amikor elveszíttettem a szüzességem, meg ilyen szinten.

Szóval, ezeket én is a barátnőkre hagyom. De minden mást, problémákat az anyukámmal tudom jól megbeszélni, ő ért meg legjobban, ő adja a legjobb tanácsokat. Meg ha a barátnőimmel vagyok, hiába szeretem őket, egy idő után nagyon lefáradok a társaságuktól.

2023. márc. 17. 22:37
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs baj Vele, jobb mint ha hadakoznátok egymással.
2023. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!