Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne "utálja...

Mit csináljak, hogy ne "utáljam" a nővéremet?

Figyelt kérdés

Néha úgy viselkedek vele mint valami nem tudom mivel. Sokszor úgy érzem, hogy utálom és amúgy hülyének is szoktam nézni pedig nincs rá (sok) okom. Már néha alig várom, hogy elköltözzön (18 lesz jövőhéten). Az a baj, hogy sokszor hisztis és nagyon ritkán lehet vele beszélni. Nem tudom megfogalmazni. Mit csináljak?

13/L


2010. okt. 6. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mindketten olyan életkorban vagytok, amikor nagyon sok köztetek ez az 5 év korkülönbség, nem sok közös témát találtok. Meglátod, még néhány év, és elválaszthatatlanok lesztek. Addig meg akármennyire ellenszenves is, próbálj meg normálisan viselkedni vele, akkor nem lesz semmi baj.
2010. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kerüld el ha hisztis, és olyankor beszélj vele amikor normális. Gondolj arra, hogy kb. 3 év múlva fordított lesz a szitu még akkor is ha ezt most nem hiszed el. Attól hogy piszkálod csak még hisztisebb lesz.
2010. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha lány tesóm lenne. A korkülönbség sem vészesen nagy. Szerintem ez majd idővel elmúlik, és közelebb kerültök egymáshoz. Mikor sok sok év múlva idősebbek lesztek, és a szülők megöregszenek stb, csak ketten maradtok egymásnak, egymásra számíthattok.
2010. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem piszkálom. Csak olyan hülyén tud viselkedni (a barátjával együtt). Meg nem tudom...olyan furán viselkedik. És még ő mondja h utálj aki hisztizik
2010. okt. 6. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:

az első válaszolónak igaza van... :-)

én is átéltem ezt, hogy mikor 13-14 voltam, ő meg 17-18, akkor nővéremmel mindig nyúztuk egymást...15 évesen kezdtem el vele bulizni járni, most 18 vagyok, ő most lesz 23 és alig bírunk egymás nélkül lenni.. :) igaz mostanában ritkán találkozunk, mert a barátjánál lakik, de próbálunk majdnem minden héten találkozni :-)

szóval már csak néhány év, és elmúlik ez az "utálom" érzés :)

2010. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eloszor is ne figyeld Ot, es ne avatkozz a dolgaiba, foleg ne kritizald.

Te csak a magad ugyeivel foglalkozzal es talalj valami hobbit, vagy vegezz valami mozgast, pl. du. lehetne futni!


A novered idosebb, kepzeld el, hogy Te lennel most 18 eves es a Hugod igy viselkedne, mint Te, akkor mit tennel a helyeben?

O mar nagyobb lany es meg O is tanulja az eletet, akarcsak Te, igy ne avatkozz bele ebbe, inkabb tanulj Te is, tehat most pl. megtanultad, hogy akkor jarsz jobban, amikor csondbe maradsz, turelmes leszel, es felre vonulsz, mivel a novered eletebe nincs jogod bele szolni.


Szeresd Ot es tiszteld es Engedd azt, hogy O is szeressen Teged.

2010. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem szólok neki h idegesít meg ő szerintem nem is tudja. Csak úgy magamba mondom h milyen egy hülye. Amúgy nem szoktunk verekedni mostanában. Már vagy 1 éve nem is verekedtünk viszont régebben elég durván. Ha felidegesít akkor én kiabálok vele ha meg én idegesítem fel akkor meg ő velem. Nem szólok bele a dolgaiba.
2010. okt. 6. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el olyannak amilyen. Elemezd ki, hogy mi az amit nem bírsz benne, de ne szólj róla senkinek, csak fogadd el. Lehet, hogy azt gondolod egyszercsak: hát ez nem is olyan nagy baj. Tudod, attól, hogy valaki 5évvel idősebb nálad, attól még nem felnőtt, és ha felnőtt valaki, még attól sem lesz lelsz tökéletes. Ez.. velejár.. Biztos neki is vannak nehéz percei veled kapcsolatban. Fogadjátok el egymást. Annyit jelent ez, hogy: na jó, ilyen vagy, ne baj, azért szeretlek.
2010. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ő már "nagylánynak" képzeli magát, téged kisgyerekként kezel. Ne vedd a szívedre. Ne legyél vele rosszba, pár év múlva örülni fogsz neki, hogy van egy testvéred!!!
2010. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!