Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Honnan tudhatnám meg, hogy életben van-e még apukám?

Figyelt kérdés
Telefonszámot nem tudunk, a korábbi háza helyén egy lakópark épült. Semmi elérhetőséget nem tudunk, még ismerőst sem.
2023. márc. 11. 22:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%
Önkormányzatnál esetleg? Hátha ott tudnak legalább egy elérhetőséget adni.
2023. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha meghalt volna, a hagyaték miatt megtalált volna a közjegyző.
2023. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Rendőrségen bejelnted hogy keresed. Ha megtalálják megkérdezik őt, akarja-e veletek a kapcsolatot felvenni, ha nem csak annyit mondanak nektek, hogy él valahol.
2023. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Valami nyom csak amradt utána, a közelben lakók esetleg nem simerték, vagy akár ha van a volt lakhelye közelében régebb óta nyitva lévő kocsma ott megkérdezni ha esetleg szoktot iylen helyre járni, hogy ott nem-e tudnak valamit hova költözhetett.
2023. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4, A mi családunk sose volt iszákos.
2023. márc. 11. 22:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A lakcímnyilvántartónál kell kérni. Pénzbe kerül. A keteset személy joga eldönteni, hogy felveszi-e a kapcsolatot.

Ha nem, akkor a keresés sikertelen értelmű választ írnak.

2023. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kormányablaknál kell beadni a kérelmet. Ha szeretne veled kapcsolatba kerülni, akkor értesítenek. Ha nem, úgy nem fogják kiadni az adatait.
2023. márc. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Én se tartom senkivel szinte a kapcsolatot, de egyetlen telefonnal ki tudnám deríteni kivel mi van. Neked nincs ilyen számod. Nincs olyan ember, aki senkivel nem tart kapcsolatot vagy hogy kell ezt elképzelni.
2023. márc. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%

Attól is függ, hogy él-e valamelyik testvére - ha nem volt Egyetlen Gyermek! Tudod a születési dátumát? Hány éves most?


Miért váltak el a szüleid? Tudsz valamit a konkrét okról?


Esetleg családfa kutatást érdemes kérni. Nem kizárt, hogy nagyon sok pénzbe kerül.


Lakcímed szerinti családsegítő szolgálat hétköznaponként elláthat különböző tanácsokkal.


Magyar Máltai Szeretetszolgálatnak régebben volt családterápiás szolgálata. Jelenleg működik-e, azt nem tudom.


Lakóhelyed szerint illetékes jogi segítségnyújtó szolgálat munkatársai biztosabban útba igazítanak. Érdemes akár többször is eljárni.


Hány éves vagy? És milyen nemű?


Ha gondolod, privátban levelezhetünk. Kicsit hasonló az én történetem.


(Az én apám a közelmúltban sürgősségi beavatkozáson esett keresztül, így azt hittem a kérdésre kattintva, hogy az esetlegesen bekövetkezett halálától félsz.)


Megértelek és próbálok együttgondolkodni Veled. Hosszú távon majd kiderül valami. Kívánom, hogy el tudd fogadni Békével, bármi is legyen az eredmény majd!

2023. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
#9 Miert van ennyire leszavazva? Az egyik legértelmesebb válszadó volt.
2023. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!