Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a jó ürügy telefon és...

Milyen a jó ürügy telefon és találkozók lemondására?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnék rokonnak telefont felvenni, családi eseményeken részt venni, spontán találkozni velük mi a legelfogadhatóbb indok? Ami nem sértő, hihető, csak egyszerűen ne tudjanak a helyzettel mit kezdeni, hanem fogadják el és kész.

2023. márc. 4. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

#1

Covidosként is fel lehet venni a telefont!:)


Kérdező!

Ha drasztikusan csinálod, akkor az sértő.

De nem igazán értem, hogyha ennyire meg akarsz szakítani mindent, ez miért érdekel?

Le lehet építeni fokozatosan kapcsolatokat, ha nem akarsz konfrontálódni.

Először csak minden 3-ikra nem mész el, aztán idővel minden másodikra, majd egyikre sem. Le fognak szokni rólad!

Én legalábbis nem erőltetném feléd a kapcsolatot.

2023. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Rossz a telefonod :) nem hallasz benne, ki se csörög, nem akarok újat venni mert elegem van a digitális világbol 😂

vagy éppen fürödtem,nem hallottam,


kasszában vagyok, fizetek visszahivlak, aztan.. jaj bocs elfelejtettem


Vagy otthon felejtettem a telefonom.. elhagytam


MEGSÜKETÜLTEM

2023. márc. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amíg a társadalom nagy része így él, hogy mindent kitalálunk, kamuzunk, megkerüljük a valóságot mert nem tudjuk kezelni magunkban az utána lévő frusztrációt, hogy mit szól a másik, nem leszünk jó állapotú társadalom. És így leélni egy életet... Én is tudok ehhez kapcsolódni, mert ilyen voltam. Csak békesség legyen, de hosszú távon ez az életpályamodell generációkat tesz/tett tönkre.
2023. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!