Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az anyámmal, hogy...

Mi lehet az anyámmal, hogy nem veszi fel a telefont? Elmenjek megnézni?

Figyelt kérdés

Már napok óta nem beszéltünk, így ma este 19:30 körül hívtam.

Nem vette fel se a mobilját sem a vezetékest.

Azóta vagy 10 szer hívtam mindkettőt de nem vette fel.


2023. márc. 3. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg hogy jól van.
2023. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Nincs a közelében szomszéd, barát, jó ismerős, hogy ne neked kelljen potyára utaznod másfél órát? Ez nem normális.
2023. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
15%
Ibi néniről van szó?
2023. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
14%

Napi esti mese...


Persze a vezetékes sem csengett ki... Megsugom,a GSM vonal pedig foglaltat jelez ha Viber vagy Messenger hanghívás van folyamatban.

2023. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12%

Napi esti mese...



Persze, a vezetékes sem csengett ki, mi? Megsugom, barátocskám, hogy a GSM vonal pedig foglaltat jelez ha Viber vagy Messenger hanghívás van folyamatban.

2023. márc. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.tudom mennyi idos anyukad van-e eü gondja es milyen, illetve milyen jellemzo ra ez az eltunedezes (mennyire aktiv). Tudom most elokerult, de gondolom nem.veletlen ijedtel meg.

Leirok egy sztorit, de a.vegen csak.

Javaslom: szomszed vagy kozeli baratja (masodik szomszed) olyan valaki aki adott esetben kis energiabefektetessel at tud nezni anyudhoz mobilszamat szerezd meg es ezt beszeld le vele, hohy kizarolag vesz esetere ha anyadat nem erned el akkor ot keresned nezzen mar ki eg-e a villamy vagy csongessen be hozza. es nyugtasd meg ilyenre max remeled evi 1x lesz szukseg.

Anyuddal ha kepes.vagy te is rendszeressegre, egyezzetek meg hogy minden nap este pontban 8kor racsorogsz vagy rairsz es legyen kedves valaszolni/felvenni. Ellenkezo eyetben ha 1 oran belul nem elerheto elindulsz erte.


A sztori: nagymamam testvere a gyerekeivel idosebb korabban azt a suokast tartotta, hogy este 7kor minden nap felhivtak es kb jo ejt kivantak neki. Olyankor os ha esetleg elotte naluk volt vendegsegben stb. Egyik este nem.vette fel 7kor a telefonjat. (vonalas, akkoriban mobilja nagyon keves embernek volt). Autoba ultek es 7 ora 15 perckor mar ott os voltak. A neni agyverzest kapott a foldon fekudt a szobajaban. Hivtak a mentoket. Megmentettek az eletet...Nem tudom mo lett volna ha nem ilyen szigoruak es nem.hovjak minden nap (aznap raadasul elotte nem sokkal toluk setalt haza a neni. De vegul is ez egy jo modszer, hogy el lehessen kuloniteno azt mikor nincs gond es mikor van. Csak ha anyad vagy te nem lesztek kepesek a megbeszelt rendszeretek kovetno akkor lehet eleg gyakran fogsz tenni egy 100 kmes kiterot hozza.

2023. márc. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%
Na, azóta felvette már a telefont, kérdező?
2023. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Megáll az ember esze! Ahelyett, hogy azonnal felkeresnéd, itt kérsz tanácsot?

S ha komoly a baj, a te mulasztásod is vastagon benne lesz!

2023. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!