Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az anyámmal, hogy...

Mi lehet az anyámmal, hogy nem veszi fel a telefont? Elmenjek megnézni?

Figyelt kérdés

Már napok óta nem beszéltünk, így ma este 19:30 körül hívtam.

Nem vette fel se a mobilját sem a vezetékest.

Azóta vagy 10 szer hívtam mindkettőt de nem vette fel.


2023. márc. 3. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Menj!
2023. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen menj el, ha ennyiszer nem vette fel akkor az már nem lehet véletlen
2023. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Te vagy az, akinek minden héten "eltéved" az anyja meg a rokonsága boltba menet, és nem érnek haza? Elég átlátszó az új kamud.
2023. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok.

Most írok először ide.

50 km, kb egy órányira lakik.

2023. márc. 3. 22:21
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Nincs egy szomszédja? Akit fel lehetne hívni, hogy kopogjon be hozzá? Már én is jártam így párszor. Nem árt ha van egy jó szomszéd.
2023. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor elmész hozzá.
2023. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha egy percen belül felhívtad tízszer az nem azt jelenti hogy valami baja esett, simán lehet hogy valahova lerakta a telefonját és nem nézte meg. Ettől függetlenül ha gondolod menj el, nézd meg, biztos ami biztos
2023. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Csak te tudod, ez mennyire jellemző rá. Ha már korábban is előfordult ilyen, hogy többször hívtad és nem vette fel, akkor nem feltétlenül kell becsekkolnod hozzá, ha viszont ez tőle szokatlan, érdemes lehet megnézni, mi van vele.
2023. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Ahelyett, hogy ide irkálsz már régen úton kellene lenned.
2023. márc. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lementem az autóhoz, gondoltam utoljára még felhívom. Felvette, azt mondta órákat beszélt viberen. Érdekes, hogy ilyenkor nem jelzett foglaltat nekem, a vezetékes meg nem csörgött, pedig nálam kicsengett.

2023. márc. 3. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!