Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem jó semmi?

Hofi04 kérdése:

Mit csináljak ha nem jó semmi?

Figyelt kérdés

Állandóan úton vagyok, keveset alszok, sokat idegeskedek és romlanak a kapcsolatok. Van egy 6 hónapos gyerekünk és most jön a foga ezért egész éjszaka sír szinte megállás nélkül nekem meg korán kell kelni. A feleségemmel egyre többet veszekszünk tök felesleges hülye dolgokon. Az ismerősökkel barátokkal nem is nagyon szoktunk egymáshoz járni, nem szoktunk már szórakozni. Ha lenne szabadidőm akkor is csinálni kell valamit. Gyűlnek a büntetések minden hülyeség miatt (kamionos vagyok) mondjuk valamelyik héten szerencsém volt amikor nem büntettek meg a korong miatt pedig összevissza volt. Szabadság nálunk nem divat...bele is halna ha kb 1 hétig nem mennék. Amikor hamarabb érnék haza akkor mindig kitalál valami hogy este jöjjek. Munkaváltás nem menne így is örülök hogy kamionozni még tudok. Mit tudok csinálni?

29/F


2010. okt. 5. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen kamionnal jársz? Bocsi az offért.


Amúgy szerintem egy darabig felejts el mindent és hátha jobb lesz.

2010. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Volvo fh12 420
2010. okt. 5. 19:43
 3/8 anonim ***** válasza:

elég kesze kusza, miket írtál, de gondolom agyban meg lehet oldani ezeket.

kicsit értékeld át a dolgokat és gondolkozz el, hogy mi is fontos neked. valószínüleg rájössz.

drukkolok

2010. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legyen egy este, amikor megmaszírozod, kényezted a feleségedet. Valószínű csak a törődés hiányzik neki(tudom gyerek mellett ez se túl könnyű).

Ha már vele nem veszekednétek, már az is sokat jelentene, és ha érezné, hogy törődsz vele, biztos nyugodtabb, elnézőbb lenne veled.


A többi problémára nem tudok mit mondani, hisz melót nem váltasz azt írtad, max a főnökkel beszéld meg, hogy ne tartson olyan sokáig feleslegesen, mert vagy egy picibabád.


18/L

2010. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsit pihenned kéne és a feleségednek is.Én egyedül nevelem a gyerekemet és tudom, h milyen nehéz, de néha vigyáznak rá a barátnők és elmegyek pár órára kikapcsolódni.Hiányzik olyankor is a gyerek, de tudom, h mindkettőnknek jobb így.
2010. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd el múlik ez az időszak,hamarosan átalussza a gyerek az éjszakát,utána jobb lesz minden!Hidd el!Gondolj bele csak pár hónap és már nyugi lesz.A feleségednek is ez a baja,keveset alszik,örül ha magával tud foglalkozni. Adj a családodnak egy kis időt,ne hagy hogy a fáradtság tönkre tegyen mindent,majd ha többet alusztok mindketten,nyugodtabbak lesztek,a munkahelyeden is!
2010. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nagy dög ez a kamion :D
2010. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!