Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljük így az apa-any...

Hogyan kezeljük így az apa-anya viszont?

Figyelt kérdés
Exem elhagyott mostmár egy hónapja. Egy hónap mulva maximum megszülök. 2 hete vagyok kórházban, már most le sem szarja az egészet se ő se az anyja. Mikor bekerültem kb elérni sem lehetett őket, ezután fokozatosan elengedtem én is az ügyet velük és már nem akartam hogy bejöjjön exem mivel tenyleg csak leszart mar miota bejott vna ha be akar.. tegnap besokalltam mikor azt mondta nem vagyok nő és hogy rossz anya leszek.. mikozbe neki az elso a pin@ most is, en meg mindent megteszek a picikem egeszsegeert. Tegnap az anyjaval elkezdtek engem fenyegetni hogy mehet a hivatalos utja ennek meg ilyenek mert hogy en nem vagyok hajlando beszelni, elveszik tolem a gyereket stb. pedig annyit mondtam neki h ha latni akarja majd a minimum h fizet + viselkedik illetve hianyzik 1-2 cucc (25e ertek osszesen) . persze egybol sorolta o mennyi mindent vett mar neki ( kb 30-40ezer ertek.. ennel a gyerektartas tobb..) es hogy en alljak lefele. Mi anyagilag jol allunk ( vagyis szuleim inkabb, akik persze tamogatoak ) ok viszont szegenyesek, mennyi eselyuk van ellenem? nem akartam eddig fajulni, de szerintem mindenkinek jobb ha ezek nem johetnek a kicsi kozelebe.. mondtam neki hogy lehet nem is tole van a gyerek ugyhogy fizetheti az apasagit is ha akarja meg ilyenek (nyilvan tudom h tole van) csak valahogy szeretnem oket kiiktatni .. van erre lehetoseg? persze ha megjavulna a szitu nem lennek ellene, de egyenlore nem birnam elviselni ot a kozelunkbe se en se a csalad hisz mindenkinek pofáztak, fenyegettek telefont nem veszik fel stb
2023. febr. 23. 02:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogod tudni az apát kiiktatni - joga lesz látni a gyerekét -, a tartásdíjat pedig (ha nem fizet) behajtják majd rajta.

Viszont. Ha normális - vagy legalább közel normális - kapcsolatot szeretnél vele, ne fenyegesd őt azzal, hogy nem is ő az apa!

2023. febr. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom... A gyereket. Két beteg szülő mellett felnőni. Remélem hamar elhúz, ha felnő és a traumáit is feldolgozza.

Te miért vagy ilyen? Sérelem ért, oké, megértem. De mit gondolsz, jó ahogy viselkedsz? Hozni fog változást?

2023. febr. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Álljak lefelé???


Jaj, de ismerős ostobaság és stílus, pont, mint a tegnapi négy gyerekes kozmetikus...

Meg a terhes, akinek a férje idegen nőnek "irogál"

2023. febr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

nem gondolom igy, viszont nagyon rosszul esik hogy en mindent megteszek a babaert, o semmit konkretan, es megis ok fenyegetnek, szidnak… ez a folyamatos stressz amugy sem hianyzik egy terhes nonek szerintem. nem akartam hogy eddig elfajuljon, de minden alol ki akar bujni mikozbe azzal fenyitget elveszik tolem a babat. le se szarja az egeszet, egyszer nem kerdezte meg minden oke e. szerintem az ilyenbol nem lesz jo apuka. ezert is nem akarom hogy vele legyen barmennyire is, az apasagis temat csak azert dobtam fel mert semmi penzuk de tenyleg, ilyenekbe nem tudnak belemenni anyagilag, probaltam minden nelkul megoldani az egeszet, de valaszra sem meltatnak! bezzeg ha vita megy olyan regenyeket irkal mind.. nekem ehhez nincs energiam, ki akarom oket zarni az eletunkbol

2023. febr. 23. 06:20
 5/29 A kérdező kommentje:
higyjetek el hogy en sokaig higgadtan kezeltem ezt az egeszet.. csak sajnos ennyi het ocsarolas utan igenis ugy erzem belole nem lenne soha jo edesapa, anyagilag is meg emberileg is egy nulla, nem akarom hogy egy űr legyen a picibe majd hogy hol az apukaja, de az sem jobb ha ezekbol a traumakbol o is kap ugy gondolom az ilyen emberek nem valtoznak
2023. febr. 23. 06:24
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

"anyagilag is meg emberileg is egy nulla"


És ezt nem tudtad, mielőtt ágyba bújtál vele..?

2023. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
23%
Van megoldás a problémádra. És Csak ahhoz motivált kell legyél. Akarj változtatni. Ebben az állapotodban nem menne át. Ha még nézegeted pár hét múlva az oldalt, miután megnyugszol, szivesen segítek.
2023. febr. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
emberileg nagyon nem ilyen volt, a szakitas ota 180fokos fordulatot vett, anyagilag pedig nem lett volna gond ha egyutt maradunk mert en visszafogtam, viszont elottem es utanam is nagy herdálásba kezdett, hiaba keresett jol ha nem tudott banni vele meg nem volt aki visszafogja
2023. febr. 23. 06:38
 9/29 A kérdező kommentje:
#7 foglak keresni koszonom!
2023. febr. 23. 06:39
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, kérdező, te választottad ezt az embert a gyereked apjának, pedig nyilván már akkor is ilyen pénzt elverő, hülye nemtörődöm volt, az ember nem változik 180 fokot, csak te nem akartad észrevenni, hogy ilyen, most is letagadod magad előtt, mert fájna beismerni, hogy rosszul választottál, pedig de.


Mondjuk én nem csodálkozom, mert ne is haragudj, de az itteni kommunikációd, írásképed, stílusod alapján te sem a legélesebb kés vagy a fiókban, te sem tűnsz túl értelmesnek, bocsi, gondolom nem véletlen, hogy összejöttetek, egymásra találtatok....


Azt mondom, fogadd el, hogy ezt elszúrtad és kezeld ennek megfelelően a helyzetet. A gyereket nyilván nem fogja elvenni tőled semmilyen bíróság, de nem is tilthatod el az apjától, mert akármilyen, akkor is joga van hozzá. Ez van, ez a te döntésed volt, nem is vele kell hadakoznod, hanem elmenni bíróságra és ott rendezni a gyerektartás és láthatás kérdéseit, ennyi.

2023. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!