Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel?

Mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk házasok.8 honapos terhes vagyok.Miota álapotos vagyok nem törődik velem.

Az én szüleimnél lakunk,de teljesen külőn,de ö állandoan fut haza.Már mondtam neki,hogy eldönthetné,hogy ki a családja.

Teljesen egyedül érzem magam.


2010. okt. 5. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amikor terhesen kórházban voltam, a férjem letörten közölte anyósával, (anyámmal) sose lesz lakásunk. Ott laktunk náluk. Válasz: Milyen hálátlan vagy fiam, örülj, hogy itt élhetsz velünk. Baromian örült.Szerintem többet volt a saját mamájával akkor.Így viszont baromi gyorsan pénzt szerzett és vettünk egy lakást.Reakció: nem fogjátok bírni. Bírtuk. Költözzetek, amíg lehet.
2010. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az nyomasztja, hogy a szüleidnél laktok. Költözzetek el, mert ez nem lesz így jobb. Ne állítsd választás elé! Előtte is így volt a helyzet, csak amióta terhes vagy, azóta ilyen? Biztos a felelősség, a jövő is aggasztja.
2010. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Önmagában az hogy zavarja a te szüleidnél laktok nem magyarázat arra hogy téged miért vesz semmibe. Attól még kedvesen viselkedne veled. Szerintem a házasságból van elege. vagy helyre áll, vagy nem. Szerintem ezen a külön ház nem segít, ezért is nem áll neki a helyrehozatalnak, mert tudja hogy pénzkidobás, és utána ha elválik, akkor már sose kapja vissza.
2010. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!