Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel?

Mit csináljak a férjemmel?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk házasok.8 honapos terhes vagyok.Miota álapotos vagyok nem törődik velem.

Az én szüleimnél lakunk,de teljesen külőn,de ö állandoan fut haza.Már mondtam neki,hogy eldönthetné,hogy ki a családja.

Teljesen egyedül érzem magam.


2010. okt. 5. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem próbáltál vele erről beszélni?Nem mondja el,hogy mi a baja?Mit jelent az,hogy nem törődik veled?
2010. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Jól át kellene beszélni a dolgokat.Alaposan.

Akarta ő is a babát???

Beszéljétek meg,és próbáljátok a problémát megoldani,ha ez nem sikerül akkor végső esetben válj el tőle mert ez sem neked és sem a picinek nem lesz jó.

2010. okt. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Mármint a szüleihez?


Te mennyit változtál?

Nem forog minden máris a baba körül? Nem lettél túlságosan érzékeny? Nem teszel rá túl sok feladatot, mihelyt megérkezik a munkából?

Más irányból közelítve: nem ijedt meg a babavárástól?


Csak tűnődésre, válaszkeresésre vonatkozó kérdések.

2010. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
63%
meg van ílyedve a helyzettől.otthon te vagy a fontos,az ő családjánál meg Ő.még nem fogadta el teljes súlyával a helyzetet.
2010. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
de ha nem fogadta még el a helyzetet akkor minek csinál a ilyen gyereket?otthon a kérdező a fontos a férje meg az ő otthonában? :S jézusom...ha tényleg így gondolja nem érett arra h apa legyen!
2010. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
tehát kedves kérdező!mit értessz az alatt h nem törődik veled?
2010. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Eddig nem járt haza? Ha igen,akkor miért akarsz gyereket? Te sem vagy érett rá! Mit kellene törődnie veled? A terhesség nem ok arra,hogy körülugráljanak! Anyáink,nagyanyáink a szülés napjáig dolgoztak a munkahelyükön,ellátták a háztartást,még sem rinyáltak soha,hogy nem tödődik velük a férjük. Nem kellene úgy viselkedni,mintha előtted még nem lett volna terhes egyetlen nő sem!
2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
nem értem a kérdést.
2010. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

lehet, hogy te is itt a finisben kicsit érzékenyebb vagy, ami teljesen érthető ezt nem tudod szabályozni. Az időjárás is eléggé betesz mindenkinek.

Ha meglesz a baba úgy is többet kell neki otthon segítenie. Bízd majd meg a baba körüli teendőkkel. Pl tanítsd meg hogy kell fürdetni újra össze fog titeket hozni.

2010. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bennem is van biztos hiba,kicsit lehet,hogy tulreagálom a dolgot!!

Nap közben többszőr felhivott,sms-t küldőtt,most meg szinte semmi.Reggel elmegy 7 körűl és este 9 körül ér haza néha előbb.Ha haza ér nem ad puszit szolnom kell,hogy adjon.

Állandoan kritizál,semmi nem jó neki.A főztőmet kritizálja,régen meg állandoan dicsérte.

Mondja,hogy szeret meg hogy fontos vagyok neki,de nem ezt érzem.

Már probáltam beszélni vele,hogy van-e valakije,vagy mi baja.A válasz az volt,hogy ö külőn házat szeretne.Én megértem én is szeretném.Van is egy ház amit kaptunk,sokat mindent kell rajta megcsinálni, pénzünk is van rá.De mondom neki,hogy akkor áljunk neki a válasz majd.

2010. okt. 5. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!