Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 2 havonta ott alvás vajon...

A 2 havonta ott alvás vajon megoldható lehetne suli miatt? Egyszer a szüleimnél, egyszer barátom szüleinél lennék.

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy páromat át tudják helyezni egy másik városba, tőlünk jó 120 km-re. Tavasszal, a próbaidőre oda is költözik, és ha minden jól megy, tetszik neki, akkor maradna is. Ha úgy alakul mennék is majd vele, de mivel levelezőn még tanulok így még messzebbre kellene ingázzak. Havonta 3 nap (cs-p-sz) van oktatás, és az jutott az eszünkbe, hogy ne kelljen annyit utaznom, egyik alkalommal az én szüleimnél lennék kb 2 estét, másik alkalommal meg párom szüleinél. Utóbbi az ő ötlete volt, nem én találtam ki. Ha sikerül elköltözni és valóban fennáll ez az eset, megérdeklődjük a szülőket (itt és ott is), hogy a 2 havi 2-3 este belefér e nekik, beleegyeznek e. Mivel még van vissza pár évem a suliból ez csak időszakos megoldás lenne, ha találok egyszerűbb módot, pl kolit vagy egy szállót, akkor a későbbiekben azokat venném igénybe. Míg semmi sem biztos nem hozzuk fel a témát, nem akarunk felesleges köröket futni, csak rágódunk rajta, hogy mihez kezdjünk.
2023. jan. 31. 20:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lenne valószínűleg arra fele is olyan szak, de nem szeretnék váltani, meg vagyok elégedve a sulival, ahova járok.
2023. jan. 31. 20:28
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A szülő segít ahol tud.legalább is én igy gongolom.én is koleszos voltam,imádtam egy új világ.szurkolok.
2023. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mi a kérdés? Ki előtt lenne ez gáz, vagy nehezen elfogadható?
2023. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért lenne gond hogy a szüleidnél alszol?


Én mondjuk a párom szüleinél nem aludnék nélküle, de ha jó a viszonyotok akkor persze miért ne.

2023. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Voltam koleszos, nem ismeretlen a terep, csak nem ebben a városban voltam.

Jóban vagyok barátom szüleivel, ha úgy alakul, akkor a 2 havi ott lét nem lenne sok, csak mégis 1 éjszaka, vagy akár kettő is hétköznapra esne, mikor nyűgösebb az ember, és nem akar plusz személyt a személyes terébe, bármennyire szereti. Még ha csak egyelőre ez elméletben is van, picit előregondoltam már most, felvetettem a lehetőségeket és kíváncsi voltam ki mit gondol.

2023. jan. 31. 21:02
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az én szüleimmel lenne a gond, az más, hanem a barátomékkal. (fentebb írtam a gondolatmenetemet róla)
2023. jan. 31. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Mindenképp kompromisszum.te vagy a vendég.neked illik alkalmaszkodni.
2023. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgyis levelező, miért nem költöztök össze rendesen? Te dolgoznál, havi 3 sulis nap meg hazamennél a szülőkhöz.
2023. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már most is összeköltöztünk, de tavasszal, arra a pár hétre/hónapra, míg próbaidőn lesz nem megyek én is vele, ha pedig összejön, ott marad, akkor persze megyek vele. Ha meg elköltözünk, akkor leszek vagy 180km-re a sulitól a 80 helyett.
2023. jan. 31. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni, ök adjak a feltételeket, eldöntöd hogy számdora rendben.e alkalmazkodni hozzajuk.
2023. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!