Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aggódsz, hogy nem találod meg...

Aggódsz, hogy nem találod meg a másik feled?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, néha nem. Amikor elkezdek aggódni, hogy jajj dehát mindenkinek van, akkor rájövök, hogy én soha nem is terveztem. Én mindig úgy gondoltam, pici korom óta, hogy ha nekem valamim lesz (ház, autó), az csak az enyém, és másnak nincs köze hozzá, isten mentsen a közösködéstől. Szóval én megvagyok egyedül, de nem vagyok gonosz meg semmi, hatalmas lelkem van, csak valahogy nem vagyok sikeres a kapcsolatok terén, de enélkül is boldog vagyok :)
2010. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Két rossz házasság után én 50 évesen találtam meg a másik felem. Tehát aggodalomra semmi ok, előbb-utóbb eljön az igazi.
2010. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Agódom, mivel azt hittem, hogy megtaláltam, sok évet rááldoztam, és ma már látom, hogy nem a megfelelő emberre. Most már okot adnak az elmúlt évek az aggodalomra sajnos :(
2010. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem.Bár, egyedül vagyok, de nem parázok ezen.
2010. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
34%

Eléggé. Meg attól is, hogy velem egy nemű lesz. De nem is az, hogy a másik felemet, hanem egyáltalán valakit, aki szóba állna velem.

17/ribanc

2010. okt. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert tudom, hogy nem fogom.
2010. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Igen, de azon is, hogy valós-e ha valakiről ezt feltételezem. 18/F
2010. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy megtaláltam.De kiderült, hogy időpocsékolás volt, ezután hogyan bízzak benne, hogy megtalálom és nem ver át ő is.
2010. okt. 3. 20:05
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy egész vagyok egyedül is.
2010. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Igen,eddíg azt hittem,hogy most vele élek,de lehet hogy tévedtem.
2010. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!