Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám?!

Miért ilyen az anyám?!

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok,a barátom 17 éves srác,és anyám elzavarta,és azt mondta,szóba sem állhatok vele,mert Ő nem akar unokát a szaros kis taknyos kölyök lányától,közben meg jó,hogy a kezemet megfogta eddig (négy hónap) :S

Azt mondta,ha megint találkozok vele,és ezt valahonnan megtudja-mert megtudja-akkor úgy elver nadrágszíjjal hogy bekerülök az intenzívre...

Nagyon kiakadtam,mert szeretem a barátomat,Ő meg mást sem csinált három órán át,mint üvöltött,aztán ma csak sértegetett,kötözködött,kétszer tudta elérni hogy visszamondjak valami egyáéóltalán nem sértőt (Kérlek hagydf már abbát,hogy legyen joga megtépni.Mit tudnék vele kezdeni?Mindig is ingerlékeny asszony volt,de most úgy hozza a formáját...Gépezni is csak úgy tudok hogy elzavart vagy fél órája a szobámba...Mit csináljak vele?!


2010. okt. 3. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

orvos kéne hozzá

nem normális, ha valaki ilyen agresszív

2010. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Jajj. Ugy sajnalom az ilyen lanyokat akinek ilyen mar bocsant- degeneralt anya jutott. sajna az ilyennel nem lehet beszelni mert csak utni tud ha valami nem tetszik neki. Amit visszakapnak az elettol, az altalaban egy 16 evesen lelepo lany vagy fiu, mert senki nem hajlando veluk elni.


Azert megis probalj vele beszelni, tudom nem konnyu de probald meg....

2010. okt. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
csak 1 tanács: az előzményeket a gépedből töröld ki,nehogy meglássa ezt^^
2010. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Anyukád félt...illetve fél a "szégyentől" amit egy esetleges baba okozhatna. Elég csúnyán teszi amit tesz. Mi lenne ha megmondanád neki, hogy nem feküsztök le, eszetek ágában sincs!!(remélem én...)



Amúgy 14 évesen nem biztos, hogy feltétlenül erre van szükséged, de ezt csak zárójelben mondom.

(mutasd meg ezt a kérdést anyukádnak, hátha leesik neki)

2010. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mutassa meg...

hátha tényleg intenzív lesz a vége

2010. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Sajna nem tudsz mit kezdeni vele, hisz még csak 14éves vagy.

Nekem is ilyen anyukám van.Eddig csinálta amig benem töltöttem a 18at most valószínű megijedt 1 hónapja 18 lettem és azóta nem volt veszekedés.


előzmény bizony törlés.



Off.apukád van?

2010. okt. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt abszolút megértem anyukádat, mert egy 14 éves lány még gyerek, és nem való egy 17 éveshez. Voltam mindkét korú, és tudom, hogy mekkora a különbség, ahogy azt is, hogy ennyi idősen nem vagy érett egy kapcsolatra, bármit is mondasz...

Anyukád reakciójával már nem értek egyet, de nem hiszem, hogy azért viselkedik így, hogy neked rossz legyen. Egyszerűen félt, és sajnos ezt csak így tudja kiadni magából. Írtad, hogy alapvetően ingerült, na most képzeld el, hogy felbaszta az, hogy az ő 14 éves kislánya pasizni akar... mert bizony a 17 éves fiúk többsége a szexre hajt. Bocsi, elég sok fiút van a környezetemben, tehát tudom hogy a többség - egyébként természetesen - ilyen...

2010. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!