Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajuk? (Kérdésed...

Mi lehet a bajuk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van 3 barátnőm és egyik nap normálisak a másik nap tök furák..

Sugdoloznak,hívogatják ki egymást wc-re,rosszul bánnak velem...

És úgy ment hogy:

hétfőn normálisak voltak,Kedden már nem,szerdán azt mondták felejtsük el ami tegnap történt,csütörtökön kezdték a keddi műsort,Majd pénteken hazudtak/titkoloztak/kiközösitettek,majd délután jött a barátnőm hogy menjek ki vele a faluba!! :O Meg azt hazudták hogy nem mennek ki,de csak azért hogy én se menjek :(

Mikor mondtam hogy lehet megyek én arra a bizonyos helyre tesómmal ment az arc pirosodás meg a levelezés meg a stb..

Miért ilyenek?


2010. okt. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem igazi barátnők ,azért.Sz@r kavarók,vagy érdekbarátok.Ha valamilyen cél ,érdek azt kívánja,vagy valamit meg akarnak tudni tőled,akkor veled vannak,máskor meg ellened.Az ilyen helyezkedős,kavarós,intrikus egyéneket én lapáttal simogatnám ;)
2010. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma tök normálisak voltak!! Kiváncsi vagyok holnap mi lesz,szerintem nagyon rendesek lesznek..

És nem haszon barátnők mert tényleg szeretnek mert nem csak én mondok nekik el titkot hanem Ők is

2010. okt. 4. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szórakoznak veled. A három már sok, egy mindig kavar kettő között. Szerintem is igaza van az első véleményt írónak, ezek nem igaz barátok! Vigyázz velük és a titok az titok, ne beszélj Velük olyan dolgokról ami számodra fontos. Nem érdemelnek meg!
2010. okt. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már semmi baj
2010. okt. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!