Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy szülő 130.000 ft-ot kér albérlet pénzt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 12:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
66%

Sokmindentől függ. De szerintem nem.

Ha elkéri a gyerektől a rezsi ráeső részét, és a gyerek maga vásárol magának, mire kér el ennyit? 200 ezer forintból már nem tud félretenni.

2023. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
7%
21es, ha nem tetszik el is lehet költözni és felnőni, nem a mamahotelben veregetni évekig.
2023. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig NULLA információ van.

Variációk:

1, Anyuka egyedül neveli a drága gyermeket, minimalbert keres. A gyerek kétszer annyit kap, otthon él és a világon semmiben nem segít.

2, A szülők egyike örökölt egy lakást, amit hosszú évek óta kiadnak havi 260ert. A gyerek külön akar költözni, így a jofej szülők azt mondják, mehet a lakásba fele annyi bérleti díjért.

3, A szülők jól keresnek, éppenséggel élete végéig él tudnak tartani a gyereket, de nem akarják hogy ingyenélő legyen belőle, ezért hozzá kell járulni a koltsegekhez.

4. Mint a 3, csak felreteszik neki a tudta nélkül a pénzt.


Stb....

2023. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
15%

22-es!

Egy egyedülálló hogyan költözzön el albérletbe úgy, hogy fizeti a lakás díjait, a bérleti díjat, és esetleg enni is szeretne?

Vagy esetleg havi 2 estét a barátaival tölteni? Marhára egyszerű a költözz el szöveggel jönni, de megvalósítani nem olyan egyszerű ám.

Nyilván nem laktál még egyedül és kellett kevés pénzből kijönnöd, hogy ezzel vagdalózol!

2023. jan. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%

"Egy egyedülálló hogyan költözzön el albérletbe úgy, hogy fizeti a lakás díjait, a bérleti díjat, és esetleg enni is szeretne?"


Ahogy én csináltam, szobabérléssel kezdve, majd növelve a fizut az életkörülményeim is jobbak lettek. Nem olyan kva nehéz, sírni nyilván egyszerűbb persze.

2023. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint az eredeti de még mindig nem anyanyelvi. Hogy lehet utólag módosítani a már kiírt kérdést?
2023. jan. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
22%
Attól függ. Az én szüleimnek több ingatlana van, és amikor az egyikben laktam, csak a rezsit kellett fizetnem. Nem voltak rászorulva, hogy pénzt kérjenek érte. De ha mondjuk szarul álltak volna és az lett volna a bevételi forrásuk, hogy valakinek 130.000 ft-ért kiadják a kecót, akkor akár jogos is lehet, hogy a gyerektől ezt a pénzt elkérik. És a gyereknek is jobb a a szülei ingatlanában lakni, mint egy vadidegenében, tudnék mesélni, hogy miket le tudnak művelni a tulajok.
2023. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%

"22-es!


Egy egyedülálló hogyan költözzön el albérletbe úgy, hogy fizeti a lakás díjait, a bérleti díjat, és esetleg enni is szeretne?


Vagy esetleg havi 2 estét a barátaival tölteni? Marhára egyszerű a költözz el szöveggel jönni, de megvalósítani nem olyan egyszerű ám.


Nyilván nem laktál még egyedül és kellett kevés pénzből kijönnöd, hogy ezzel vagdalózol!"


Pedig ez pont ilyen egyszerű!

Nem kell luxuslakás egy embernek, elég 1 szoba.

Én is így éltem, amikor havi 100 ezret kerestem 10 éve.

Kibírtam, pedig előtte a saját szobám nagyobb volt, mint később az egész albérlet, amin többekkel osztoztunk.

Nem haltam bele és nem lettem életképtelen mamahoteles.

2023. jan. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%

Nem luxuslakásról beszélek, de azért egy embernek egy-másfél szobás lakás kell. Én sem laktam luxusalbérletben sosem, de amiket írtok, az abszurd.


" Kibírtam, pedig előtte a saját szobám nagyobb volt, mint később az egész albérlet, amin többekkel osztoztunk."

És mekkora volt az albérlet, utolsó? 20 négyzetméter? :D

2023. jan. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
85%
24es, nagyon tévedsz. 27 éves nő vagyok, albérletben élek egyedül, fizetek egy képzést, rezsit, stb, szórakozni járok és képzeld, még félre is tudok tenni. Igaz, ehhez az kell hogy ne hisztizzek hogy de rossz nekem, hanem van egy másodállásom is, a kettővel együtt bőven 700 ezer nettó felett keresek.
2023. jan. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!