Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tî ki tudjàtok kapcsoltatni a...

Tî ki tudjàtok kapcsoltatni a szüleitekkel a "bulvárhangszórót"?

Figyelt kérdés

A szüleimnek valami média-agybaja van, de komolyan. Akárhányszor átmegyek hozzájuk, vagy az anyám vagy az apám már ezzel fogad: "Hű, te hallottad, meghalt az X-Y?!" És ezt úgy, mintha valami világrengető katasztrófa történt volna. Meg a vendégszobában olvasok, anyám hirtelen beront a következő szöveggel: "Az X-Y már X-Y éves!" - és ezt rendszeresen! Most komolyan, ezek normálisak? Már többször megpróbáltam nekik elmagyarázni, hogy ezektől az infóktól nekem NEM lesz jobb az életem, hagyjanak már békén vele! De se kép se hang, egyik fülön be, a másikon ki.

Vannak valakinek hasonlóan működő őseik? Mi az ellenszer?



#idegesítő #bulvár #hangszóró #miértnemértimeg #hagyjálmárbékénnemhallottad #hátnemigazmárkomolyan
2023. jan. 15. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ilyen. Amíg "csak" újságot olvasott, addig is. De pár éve kapott egy tabletet a nővéremtől, gondolhatod:DD

Kivel mi van, képes volt olyanért felhívni, hogy X és Y tényleg szétmentek-e, mert olvasta (azok meg itt lakna a mi agglomerációs városunkban, hát biztosan őket figyelem, naná...)

Részben örülhetnék, hogy ilyen jó agya van 80 évesen, másrészt rohadtul idegesít. Ő ezért amúgy "tájékozatlannak" tart, nem érti meg, hogy egyszerűen b...szok rá, az ilyen infók nem érik el az ingerküszöbömet.

2023. jan. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám ilyen. Meséli hogy meghalt xy..mondom oké, sajnálom. Nyilván sajnálok bárkit, de igazából általában nem ismerem ezeket az embereket. Mamám meg nem érti miért nem érdekel.
2023. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!