Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tî ki tudjàtok kapcsoltatni a...

Tî ki tudjàtok kapcsoltatni a szüleitekkel a "bulvárhangszórót"?

Figyelt kérdés

A szüleimnek valami média-agybaja van, de komolyan. Akárhányszor átmegyek hozzájuk, vagy az anyám vagy az apám már ezzel fogad: "Hű, te hallottad, meghalt az X-Y?!" És ezt úgy, mintha valami világrengető katasztrófa történt volna. Meg a vendégszobában olvasok, anyám hirtelen beront a következő szöveggel: "Az X-Y már X-Y éves!" - és ezt rendszeresen! Most komolyan, ezek normálisak? Már többször megpróbáltam nekik elmagyarázni, hogy ezektől az infóktól nekem NEM lesz jobb az életem, hagyjanak már békén vele! De se kép se hang, egyik fülön be, a másikon ki.

Vannak valakinek hasonlóan működő őseik? Mi az ellenszer?



#idegesítő #bulvár #hangszóró #miértnemértimeg #hagyjálmárbékénnemhallottad #hátnemigazmárkomolyan
2023. jan. 15. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Üdv a klubban! Anyám is ilyen volt, egyszer megkaptam tőle, hogy lelketlen vagyok (így) mert nem sírtam el magam, amikor elmondta, hogy drogtúladagolásban meghalt valami fiatal amerikai színész (akinek amúgy soha egyetlen filmjét sem láttam, azt se tudtam, kicsoda).

Nem tudom, van-e erre ellenszer egyáltalán...

2023. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Én amikor meglátogatom anyukámat, nem tanyázok be a vendégszobába olvasgatni, hanem beszélgetek vele. Ha meg elunom, megbeszéltünk mindent, haza megyek.

Ez egy opció.

2023. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha jol ertem, nem anyadekkal laksz. Akkor meg belehalsz, ha arrol is beszelgetsz, ami oket erdekli? Gondolom te is elmondod mi van veled, ok is elmondjak, mi van veluk.


Hiszti helyett figyelhetnel rajuk neha, akkor is, ha nem erdekel. De ha ennyire rosszul vagy toluk, nem kell hazamenni es csokolom 🤷‍♀️


Nagyszuleim meg m1 fuggok es orban fanatikusok, hidd el, ez ezerszer rosszabb. De szeretem oket, meghallgatom oket es nem vitazok

veluk, mert nem erdemes. Bologatok, temat valtok. Ennyi.

2023. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha az értelmes szóból nem értenek, kezdj el nekik ugyanilyen mentalitással te is olyan témáról kiselőadásokat tartani, amik tudod, hogy nem érdeklik vagy egyenesen taszítják őket pl. boncolásról, sorozatgyilkosokról.
2023. jan. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
100%
Nálunk pont annyira érdekelte a szüleimet a bulvár, mint engem: semennyire. Ellenben a helyi pletykákat előszeretettel osztja meg velem apám (anyám már meghalt). Bólogatok, adott esetben elmondom, hogy fogalmam nincs, kiről beszél, aztán tovább lépünk, nem akadunk fent ilyeneken.
2023. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondasz ezekre, hogy jó, vagy hűha, és kész, tovább léptek.
2023. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
72%
Amikor még otthon laktam, pár "oké kit érdekel" után mindig megsértődött anyám és elment duzzogni :D aztán olyan munkahelye lett, ahol a kolléganői sokkal durvábban nyomják, mint ő valaha is és azóta már nem izgatják úgy ezek a dolgok, gondolom hall belőle épp eleget.
2023. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnek ezzel foglalkozni akkor hiba mondasz nekikbarmit nem fogják hagyni.
2023. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem érdekli az ilyesmi szerencsére
2023. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokkal jobb mintha pulitikát nyomná egésznap.
2023. jan. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!