Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
most nagyon ideges vagyok , szeretnék lenyugodni ezért írok . Van egy 2 éves testvérem akinek volt egy jó samsung telefonja….Tönkretette . Egyszer odaadtam a telefonomat és most állandóan elveszi . Anyukám reggel odaadja neki és amikor lemerült töltőre teszem . De elveszi megint . Anyukám folyton odaadja és nem telefonozhatok . Pedig tanultam olvastam mindent csináltam segítettem mindennel végeztem ami fel volt írva a napirendre . Mit csináljak ? Hiába mondom anyukámnak hogy ne adja oda ő folyton odaadja csak mert sír kicsit 2 éves kisfiúról van szó .
2023. jan. 6. 17:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Elkéri az anyam és akkor odakell adnom"


Mi az, hogy kell? Kinek a telefonja?

2023. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Na most kezd el lázadni, mert ez nem oké. Ha majd elköltözöl, akkor is oda kell adnod neki a cuccaidat, ha találkoztok, mert így lett nevelve?

Idióta szülő komolyan ez is!

2023. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

*kezdj el lázadni

ezt akartam írni!

2023. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Az én telefonom de az ő pénzéből , ezért kell odaadnom
2023. jan. 9. 09:18
 15/20 A kérdező kommentje:
Foglalkozik csak a picit elkényeztetik. Ha sír valamiért szinte mindig megkapja azt amit akar .
2023. jan. 9. 09:20
 16/20 anonim ***** válasza:
Állíts be rajta képernyőzárat. Akkor anyád hiába kéri el... 😃
2023. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Akkor meg megkérdezi hogy mi a kód , nekem meg elkell mondanom
2023. jan. 9. 15:23
 18/20 anonim ***** válasza:

De ismételten: Mi az hogy kell? Kinek a telefonja?

Megmondod hogy nem és kész, az a te telefonod.

2023. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
De miért mondanád meg, mi a kód? A te telefonod. Anyád adja oda a kisgyereknek a sajátját.
2023. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egy jobbat: add oda neki, te meg kapj egy új telefont. Elhiszem hogy anyuka spórolni akar, de ez undorító.
2023. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!