Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
most nagyon ideges vagyok , szeretnék lenyugodni ezért írok . Van egy 2 éves testvérem akinek volt egy jó samsung telefonja….Tönkretette . Egyszer odaadtam a telefonomat és most állandóan elveszi . Anyukám reggel odaadja neki és amikor lemerült töltőre teszem . De elveszi megint . Anyukám folyton odaadja és nem telefonozhatok . Pedig tanultam olvastam mindent csináltam segítettem mindennel végeztem ami fel volt írva a napirendre . Mit csináljak ? Hiába mondom anyukámnak hogy ne adja oda ő folyton odaadja csak mert sír kicsit 2 éves kisfiúról van szó .
2023. jan. 6. 17:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lemerül*
2023. jan. 6. 17:50
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen mi a büdös lópikuláért ad bárki is a gyerek kezébe telefont?
2023. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom
2023. jan. 6. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Anyádat kellene szembesíteni a cudar valósággal, hogy az ő kötelessége, hogy a kicsivel foglalkozzon. Nem a telefoné és főleg nem a nagyobb gyerek telefonjáé.


Erre egy jó személy az apád, a nagyszüleid, egy rokon, szomszéd, stb. A lényeg, hogy ne egy idegen legyen, s ne legyen gyerek. Mikor legközelebb valaki vendégségbe megy hozzátok, hányd a szemére.

2023. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el te is bőgni, mint egy totyógó. De abban a földhöz verős stílusban.

Akkor csak leesik neki, hogy valami nem ok...

2023. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gyerekekből lesz az, aki majd agyonveri az anyját, mert nem adja oda a tablet. Röhej. Ne add oda. Mondd hogy lemerült vagy nem tudom.

Anyád meg tuti nem százas, ha kétéves gyereknek telefon kell.

Na ez, ezért kell szülni. Legyen gyerek, csak foglalkozni ne kelljen vele.

2023. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Tartasd a zsebedben a telefononodat onnan nem veszi ki, meg hagy ejjel töltőn, reggel azonnal leveszed, problem solved.
2023. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elkéri az anyam és akkor odakell adnom
2023. jan. 6. 18:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, elromlott. 😃
2023. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nem oké, hogy anyud a kistesódnak telefont ad a kezébe, főleg, hogy a tiédet csak úgy elveszi és muszáj oda add. Szólj a suliban valakinek vagy nagyszüleiteknek. Foglalkozik veletek amúgy valamit azon kívül, hogy telefont nyom a kezdetekbe?
2023. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!