Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon zavar, miért kell...

Ez nagyon zavar, miért kell ilyet írnia a páromnak? Szerintetek? Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

szóval beszélgettem a párommal,az msn messengeren:)

és irtam neki,hogy

én: mit reggeliztél? mert olyan éhes vagyok,mindjárt nézek valami kaját,nincs ötleted mit egyek?

párom: én tojást ettem,de neked nembiztos hogy kéne hogy egyél reggelit,mert valamit diétázhatnál,nem megbántani akarlak,de szerintem igazán kihagyhatnád a reggelit,nem szeretném hogy még felszedj pár kilót..


erre én azóta nem irtam neki,ő már ki is lépett..de nem tudtam erre mit irjak,egyáltalán nem vagyok dagadt,166 cm vagyok és 57 kg.

nem értem miért kéne kihagynom a reggelit,imádok enni...ti mit szóltatok volna?

és ha már itt tartunk: mit reggelizzek? tényleg nagyon éhes vagyok.


22/L


2010. okt. 2. 10:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

egy: ez a pasi nem szeret , ne is áltasd magad

kettő: te meg mondd meg neki ha majd úgy kigyúrja magát mint arnold schwarzenegger fiatalabb korában akkor esetleg szóbaállsz vele.

2010. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
ez a pasi csak addig volt veled mig nem volt nálad jobb,most meg van jobb számára az biztos.És ő már kifelé menne a kapcsolatból,ez csak ürügy...
2010. okt. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
Vágjál vissza. Mond meg neki az ő reggelije legyen két darab fogpiszkáló, azon elrágódhat, akár egész nap. Én kidobnám a francba. És ha netán terhes lennél, és elkezdenél hízni, na ebbe gondolj bele.
2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nem lehet h ő a nagyon vékony lányokra bukik? és néha kitör belőle ez h beszól neked h lehetnél te is olyan vékony. Tutira ez van a dologban. Nem vagy az esete és azért bunkósodik:( De ne változz meg egy pasi miatt se!!! Akkor már megalkudnál és már nem lenne minden ugyanolyan.
2010. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ő maga a megtestesült tökéletes!!!!
2010. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ÉN is ennyi centi vagyok, de 49 kg. Nem vagyok kórosan sovány egyáltalán. Gondolom vannak rajtad párnácskák itt ott, ez nem tetszhet a párodnak. Nem tudom mennyit szedtél fel, amióta együtt vagytok, ugyanolyan vagy mint az elején akkor jó nagy faék a párod, ráadásul még tudatlan is, nem a reggeli kihagyásával kell fogyni. A marhája.. Ha azóta híztál, akkor vagy elfogadod hogy a vékony lányokat szereti, és lefogysz, vagy elhagyod a fenébe, és olyat keresel aki úgy szeret ahogy vagy.
2010. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
azt kéne neki mondani: hát,apukám nem akarlak megbántani,de mintha a f.arkad összement volna mostanában.. sztem igazán kihagyhatnánk a szexet,nem szeretném ha tovább rövidülne..
2010. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Csak azért hogy kedvében járj,nehogy fogyókúrába kezdj! Ha igazán szeretne téged,akkor elfogadna téged 1-2 kiló plusszal is és nem tenné ezt szóvá. A barátod egy tapló,biztosan megmondtam volna neki a véleményemet. És azóta jelentkezett-e már?
2010. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!